Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normálisan viselkedik a cicám?

Normálisan viselkedik a cicám?

Figyelt kérdés
15 hetes félperzsa cicáról van szó. Állandóan belebújik a hajamba, dagaszt a mancsával cuppog, és keservesen nyávog. Úgy viselkedik mint amikor a kiscicákat szoptatja az anyukájuk. Ez normális?
2009. júl. 30. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy "normális"-e, de nem egyedi eset, nyugi! :)

Az én rosszcsont sziámi macskám már másfél éves nagyfiú, de esténként még mindig szeret dorombolva a hajamba bújni, és ömlengeni egy kicsit :)

Ilyenkor teljesen bekábul, imádom! :)

Pici kora óta csinálja ezt, annyi változott mostanra, hogy már nem minden esti program, és fél óra helyett elég 5 perc is neki :)

Szerintem nincs ezzel baj, mert nem azért csinálják, mert esetleg korán lettek elválasztva az anyjuktól, hanem valami "pótmama- szeretgetés" vagy ilyesmi :)

2009. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális. Ő is egy külön személyiség, a közlékenyebb természetű típus a macskák közt.

Nyugalom, az én közel 8 éves herélt kandúrom is ezt csinálja, sőt, még nyal is, meg szörcsög és a fejemet, arcomat próbálja simogatni, ha az ölemben forgolódik, míg a tesója egyáltalán nem csinál ilyesmit. ;]

2009. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a válasz, aranyos..:

[link]

2009. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez tük normális, szerintem minden cicus szokott ilyet csinálni :)
2009. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!