Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi macskatartók! Meséltek...

Sziámi macskatartók! Meséltek a cicátokról?

Figyelt kérdés

Mennyi idős? Ivartalanított? Hány van nektek? Csak hozzátok ragaszkodnak, vagy a családban mindenkihez ugyanúgy? Milyen hülyeségeik vannak? :)

Nekem is sziámi van de kíváncsi vagyok a többi kis rosszcsontra is :)

Linkelhettek akár képet is!


2009. júl. 31. 10:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Az enyém pont idén 10 éves, és még mindig imád játszani. Kölyök korában hozzá sem lehetett nyúlni, folyton karmolt és harapott, ha a közelébe mentünk, megtámadta a lábunkat, tönkretette a bútorokat, és az állatorvos tanácsára ivartalanítottuk, és azóta teljesen normális. :) Bendi (így hívják) imádja a gyerekeket, már tisztára családtagnak tekintjük. Soha nem karmolta meg a kicsiket, akárhogy nyúzhatták. És nem mellesleg gyönyörű!
2009. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekünk 2 van :) Nagyon aranyosak az egyik 6 a másik 5 éves.Már kétszer voltak kiscicáink is. Azóta ivartalanítva lettek mert nem akartunk több kiscicát...A többit is elkellett adni . Egyszer annyira karmoltak , hogy elkellett menni Édesanyám lábával az orvoshoz..kis vadócok....Kinnt a kertben mindig elmentek vadászni :P Van amikor egész éjjel nem jönnek haza aztán egész nap alszanak...és minden kezdődik előröl :D Már családtagnak számítanak nálunk is :)) Annyira aranyosak .
2009. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy sziámim csak májusban elpusztult. Asztmás volt ami a fajta betegsége is sajnos. Ő az asztma elleni gyógyszert nem bírta és leállt a veséje és mellé tüdő ödémát kapott 14 évesen. Így kérlek nagyon figyelj oda a ház tisztaságára. A neten rákereshetsz macska asztma néven. Van fent videó felvétel így felismerhető és lehetőleg kezelhető is a probléma. Amúgy nagyon imádni valóak a sziámik!
2009. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiú, másfél éves és nincs ivartalanítva. akaratos,szeretni hallatni a hangját és kis lusta:) de nagyon szeretetreméltó igazi kisgyerek a családban.Imádja ha kézben van leteszem képes elkezdeni nyávogni:D
2009. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Látom nem vagyok egyedül a "sziámi szerelemmel" :)

Köszi a tanácsot is az asztmáról, nagyon oda fogok figyelni!

2009. júl. 31. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két cicám van, egy fiú és egy lány, kilen és négy hónaposak. Függyönyem nincsenek :) Rohangálnak, visítanak, elevenek. Imádom őket. Jövőre lesznek kiscicák, utána ivartalnítva lesz mindkettő.
2009. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van 4 sziámim.
2010. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!