Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól lehet a cicát fürdetni?

Mikortól lehet a cicát fürdetni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem kb 4 hetes korától már nem lesz baja tőle. de amúgy teljesen fölösleges fürdetni, tökéletesen tisztára nyalja ő saját magát. akkor kell fürdetni, ha beleesett valamilyen ragadós koszba, pl olajba.
2009. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia:)Én találtam egy kb:8hetes cicát,és befogadtam:)))

2,5hónapja van nálam,és én szoktam pancsiztatni,bár nem szeret,de a folyó viz alatt,eléggé tűri:)

Ma délután is fürdött,és nagyon jó illata lett!!!

Egyébként,való igaz,hogy mosdatja magát,de néha azért kaki szaga van,és ezért kell fürdetni...főleg ha benit cicáról van szó!!:D

2009. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet fürdetni már egész pici korában, elválasztás után már nyugodtan.

Az egyébként tényleg igaz, hogy tisztára nyalja a bundáját, de ha pici korában nem szoktatod hozzá a fürdetéshez, akkor nagyobb korában, ha szükség lenne a fürdetésre, mert belemászott valamibe, akkor már nem fog menni!

2009. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hónapos korában már megfürdetheted, de csak ha muszáj (a mi kiscicánk 1 hónapos de elpusztult az anyukája, úgyhogy hetente meg kell fürdetni).
2009. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hetes korátol langyos vizbe és vigyázni kell hogy ne menjen viz a szemébe
2009. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A cicát nem kell fürdetni. A cicák az idejük nagy részét mosakodással töltik. Amennyiben szennyeződés nem éri, úgy nem kell mosdatni.
2009. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!