Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Még meg tudom menteni undeadot...

Még meg tudom menteni undeadot? Ugye a többi cicának nem lesz baja?

Figyelt kérdés
undead egy pici fekete cica az a baj hogy ma vettem észre hogy véreser kakil már 1-2 napja lepték a legyek a cicát azt gondoltam biztos szétkente magán a kakit és attól mennek utánna a legyek... de nem! a farka tövébe BELEPETÉZTEK! és nem százával EZRÉVEL! a többi cica megmarad?
2009. júl. 31. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell vinni állatorvoshoz mindenképp! Nekünk anno a nyulunkat lepték így el. Arra az állatpatikában adtak egy azt hiszem kátrányos kenőcsöt, amivel be kellett kenni az érintett részt. A kátrány megakadályozta, hogy alatta levegőt kapjanak a peték, így elpusztulnak. Lovaknak és szarvasmarháknak szokták adni ezt a kenőcsöt, azokat is így kezelik ki. De mindenképp vidd orvoshoz, ő tud biztosat mondani!
2009. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen allatorvoshoz kell vinni. De amugy a legylarvak az egeszseges (élő) hust nem bantjak.
2009. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos!!! Kapsz majd olyan gyógyszert (valószínűleg bőrre csepegtetőset), ami megöli az összes parazitát és élősködöt az állatban: bolha, kullancs, féreg, rüh, atka..stb. Lehetőség szerint a többi cicának is vedd meg.
2009. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!