Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is hajnalban van...

A ti cicátok is hajnalban van a legjobban elemében? Lehetetlen tőle aludni!

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igen a cicák korán kelnek, főleg ha a cica kicsi,én volt hogy arra kertem hogy a kezemmel pofozkodik :D.
2012. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A macska alapvetően éjszakai állat. Az enyémek - már felnőttek - hajnali egy óra körül "őrülnek meg". :)
2012. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egész nap bezzeg alszik! :)
2012. szept. 18. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek hajnali 5 felé ébrednek.
2012. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Enyém változó, 3-5 között ébred. (és én is)
2012. szept. 18. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A macskák állítólag hajnalban a legélénkebbek.Enyém is csinálta egy időben,hogy kb. 4 óra után már nem hagyott aludni.
2012. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyémek éjfél körül (olyankor még fenn vagyok) játszanak egy nagyot, őrült módon hajtják egymást 10-15 percig. Utána pihi, aztán 5 körül ordítozás, hogy "éhesek vagyunk". Gyorsan szervírozok, aztán alhatok tovább :))
2012. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nálunk csak egészen pici korukban töltik bent az éjszakát, utána csak akkor jönnek be, miután felébredtünk.
2012. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!