Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítástól a macska...

Az ivartalanítástól a macska ellustulhat?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam egy reklámba. Van egy ivartalanítótt "lány" cicám.

#macska #cica #ivarttalanítás #hurka töltő eladó
2012. szept. 18. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem van kettő. Olyanok, mint a tűz, egyáltalán nem lettek lusták.
2012. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt hallottam egy reklámba."

:/ Az nagyon gáz.....nem nézek TV-t, de pont, hogy az ivartalanítást kéne reklámozni. Nem tudom, kinek éri meg, ha az országot elárasztják a kóbormacskák..


Az én macsekom ugyanúgy megfékezhetetlen most is, mint ivarosan (1 éves "kandúrka"), de volt olyan cicám is, aki mindkét állapotában elképesztően lusta volt.

Szóval szerintem jobban függ a macska személyiségétől, hogy "garfield" lesz-e vagy nem.

2012. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 3 cicám van, ebből kettő ivartalanított (a harmadik még 4 hónapos kislány). Az egyik ivartalanított fiú, a másik lány, és mindketten ellustultak, a fiú nagyon, a lány kevésbé, ő még kergetőzik és ugrándozik, de nem annyit, mint régen, pedig ő csak 2 éves.
2012. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lesz lusta.Régebben volt egy fiúcicám,amelyik nagyon lusta lett ivartalanítás után.Most két ivartalanított cicám van:egy lány,egy fiú.Mindkettő imád átszani,bagyon élénkek.
2012. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És lehet valamit tenni az ellustulás ellen?
2012. szept. 18. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
A macska természetétől függ, szóval nem nagyon.
2012. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Maxitabi ***** válasza:
100%

Persze hogy nem lustulnak el, majd csak a korral... És tehetsz ellene: mozgasd őket-játékkal-igénylik is a cicák!

Nekem egy lányzó és egy kandúr van, mindkettő ex.. de olyan mozgékonyak, mint előtte. Most is itt kergetőznek..

A reklámozott tápokat pedig még véletlenül se vedd meg, minden hiper-szupermarketes táp rossz!! Szaküzletben, v neten vegyél jó minőségű tápot!

2012. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Füles76 válasza:
100%
Kandúr macskákra jellemző ami együtt járhat elhízással, nőstény macskákra ez nem jellemző.
2012. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem! Tény, hogy az enyémnek az étvágya nagyobb lett, de ezen felül nem változott semmi. Nem lesznek lustábbak, és az sem igaz, hogy kevesebbet csavarognak. Az enyém kerti macsek, csak akkor látom, ha éhes. 11 hós nőstény macskám van.
2012. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém csak játékosabb lett, bár igaz többet eszik és meg is nőtt, kicsit hájas is lett, de nem vészes, csak aranyos. :)
2012. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!