Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnék segíteni neki?

Hogy tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

tegnap egy légpuskával meglőtték a cicánkat. voltunk orvosnál, a golyó nem maradt benne, kapott antibiotikumot és fájdalom csillapítót, de látszik rajta, hogy fájdalmai vannak ennek ellenére.

mit tudnék tenni, hogy enyhítsek a fájdalmán?

járt már valaki így?

nem is értem, hogy hogy lehet valaki ilyen kegyetlen, hogy egy állatra rálő! oké, nem szereti a macskákat, ezt megértem, de akkor zavarja el, ne lövöldözzön rá könyörgöm. milyen ember az ilyen??


2012. szept. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a cicát. Ha tudod ki volt, tegyél feljelentést.


Az orvos mit mondott? Eltört bordája, vagy csak zúzódás? Egyik sem halálos, úgyhogy jobban lesz idővel. És nem tudom mivel lehetne enyhíteni a fájdalmát. Az orvostól kellett volna megkérdezni...

2012. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találtam egy ilyet, olvasd végig, hátha segít: [link]
2012. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem sérült komolyabban, meg kaptunk fájdalomcsillapító bogyót is 2 napra, pénteken kell vissza vinni.

csak olyan rossz tehetetlenül nézni szegénykém szenvedését.

nem enged magához közel senkit, egyből morog, meg fúj. enni is csak kézből eszik.

nem tudom ki lőhette meg, mert világjáró a cica, elég nagy területen mászkál. de mikor vissza visszük megkérdezem a dokit, hogy volt e más ilyen eset a környéken, ahol lakunk, hátha le tudjuk szűkíteni a kört.

addig is míg meg nem gyógyul teljesen "szobafogságon" van.

köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 18. 22:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!