Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy féltékeny az...

Létezik, hogy féltékeny az anya cicám a kicsire? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A picúr 4-5 hetes és amikor adok neki enni kiscica tápot az anya cicám is azt akarja enni, hiába adok neki mellette felnőtteknek valót. Most kezdeném a kicsit alomra szoktatni de az anya cica alomtálja túl magas így ahol láttam, hogy végzi a dolgát oda raktam egy kissebbe a kicsinek, de most az anyamacsek is mindenáron oda akar piszkítani. Hogy fogom így alomra szoktatni a kicsit? Valakinek valami ötlet?

2012. szept. 18. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, egymás mellett is tudnak enni, nem? Vagy csináld azt, hogy megeteted a nagy cicát, és utána adsz enni a kicsinek, hátha akkor már nem lesz éhes, vagy külön helyiségbe tenni őket. Vagy, próbáld meg, hogy ilyen kéttálas etetőbe raksz kaját nekik, csak ott figyelni kell, hogy melyik cica melyiket eszi, mert biztos az lenne, hogy a nagy eszi a kölyöknek valót, a kicsi meg a felnőttet:D

Az alomnál meg szerintem tudnak egy tálba piszkítani, ha elég nagy, de tehetsz nekik külön-külön egyet, hátha jobb.

És egyébként lehet féltékeny a kiscicájára.

Sok sikert!

2012. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!