Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a macskaszőr allergia...

Mik a macskaszőr allergia tünetei?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem jó témakört választottam de most gyors válasz kéne...előre is köszi!
2012. szept. 19. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
segítsetek! fontos lenne!!! :S
2012. szept. 19. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:
tüszögés, orrfolyás, szem begyulladása (vérágas szem), felhólyagosodhat a bőr, ahol a cica hozzáér vagy belekarmol, torok kiszárad, kapar... nem biztos, hogy minden esetben mind jelentkezik, páromnál például össze-vissza, hol egyik, hol másik, néha csak egy-egy, néha több tünet is előjöhet.
2012. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi ^.^

kiütések is előfordulhatnak??

2012. szept. 19. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert tüsszögök és follyika orrom..meg atorkom is szárazabb, cicus nálam aludt egy párszor és tele lettem kis kiütésekkel
2012. szept. 19. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Páromnál kiütések nem jelentkeztek, de lehet, hogy az is előfordulhat.

[link]

Ezen a linken találsz egy rövid leírást! ;)

2012. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóm kiütéses lesz tőle, osztálytársam pedig csak tüsszög, mindenkinél másik jelentkezik, inkább ne engedd be a szobádba, vagy legalább is ne aludj vele:D
2012. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. szept. 20. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:

A szőrre én nem vagyok allergiás, de a nyálra igen. Ha a cicám puszilgat, vagy az ölemben úgy fekszik, hogy a nózija és a szája a bőrömhöz ér, attól kiütéseim lesznek.

Igaz, alapból azt szokták mondani, hogy nem is a szőr allergizál, hanem a nyálban lévő anyagok.

2012. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!