Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat elütötte az autó és...

A cicámat elütötte az autó és a két hátsó lábára nem bír ráálni, de viszont mozgatja őket. Szerintem a gerince nem sérült. Mit tegyek Vele? Fog járni a cicám még?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 17:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tegyél vele? Esetleg vidd el orvoshoz....
2009. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi esze nem sok mindenkinek lehet......

VAJON, MIT CSINÁLJJ????? ESETLEG ORVOS????

2009. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe se jutott, hogy állatorvoshoz vidd???
2009. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy nem sérült a gerince,de pokoli fájdalmai lehetnek.Én hívnék hozzá orvost,ne szenvedjen szegény!
2009. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%
Ha lebénult a gerince, humánusabb elaltatni, ne szenvedjen szegéyn cica. Miért nem vigyáztál rá?
2009. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
83%

Miért nem vigyázott rá?

Azért nem kell lelkiismeret furdalást kelteni benne.Mindentől nem lehet megóvni őket sajnos!Vagy talán kösse ki?


Viszont szenvedni hagyni nem szabad.De nem te tehetsz róla!!!

2009. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%
vidd orvoshoz......de régen egyébként nekünk is volt egy cicánk, és hát már nem igen emlékszem meddig élt, de élt még a baleset után.homályos, már rég volt. de azt tudom h nem járt már utánna,csak huzta magát.
2009. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Vigyáztam Rá, csak sok olyan köcsög van aki 100 fölött jóval megy lakott területen belül. A másik, ennyi esze legyen valakinek? Igen, csakhogy itt sehol nincs állatorvos aki ellátná. Nemcsak a faluban hanem a közelbe sem!!!
2009. aug. 1. 18:14
 9/32 A kérdező kommentje:
Ja és arról nem tehetek, hogy kiment, nem tudom mindent szemelőtt tartani, ugyanis 12 cicám van!
2009. aug. 1. 18:20
 10/32 A kérdező kommentje:
Fájdalma nemhiszem, hogy lenne, mert dorombol, eszik rendesen, sőt még játszik is! Egyébként adok neki fájdalomcsillapítót. Mostmár próbálkozik lábra állni, az ugyahogy sikerül neki de még lépéseket nem tud tenni!
2009. aug. 1. 18:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!