Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel tudok nevelni 4 kiscicát?

Fel tudok nevelni 4 kiscicát?

Figyelt kérdés
20 naposak.Az anyjuk nem törődik velük.Nem akarom szegény állatokat sorsukra hagyni.Állatbarát vagyok és nagyon érzékeny.Annyit sírok és imádkozok értük.Fel tudom őket nevelni úgy hogy egészségesek legyenek?

2012. szept. 22. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Persze =) Sok gondoskodás kell nekik, de előtte beszélj az állatorvossal :) Sok szerencsét hozzá :)
2012. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod - és amint látom akarod is - fel. Ez nem kérdés! Nem lesz könnyű, főleg hogy 4-en vannak, de meglehet csinálni.
2012. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Rajta! Persze, hogy fel.
2012. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Tudod hogy mit hogy kell?:) Biztosan sikerülni fog !

Azért leírok néhány dolgot hátha tudok segíteni:

Az lenne a legjobb ha vennél nekik külön macska tápszert és evvel etetnéd őket kb 2 óránként adj nekik. Miután ettek simogasd a pocakjukat nedves törölközővel , így indul be náluk az ürítési folyamat.Ha nem tudsz venni tápszert adj nekik kecsketejet de semmi képen se tehéntejet. Ha lehet vidd be őket a házba mert most már azért hidegek az éjszakák. Vigyázz rájuk és minden rendben lesz! És mindenképp beszélj orvossal hogy tudd mikor kell őket vinni oltani és féreghajtani, ezek nagyon fontosak. És ami nagyon fontos, mikor már nagyok lesznek ivartalanítsd mindet hogy ne szaporodjanak tovább hogy nehogy újra így járjanak kiscicák :S

Sok sikert kívánok !:)

2012. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jól esnek a bíztató szavaitok! Köszönöm! Nekem suliba kell járnom de remélem attól fügetlenül meg tudom csinálni!mennyi ás hol lehet venni macskatápszert? és cumisüveget(aminek nagyon kicsi a lyuka mert a nagyból nem tudnak inni)) .Meg kell várnom a hónap elejét ,hogy pénzhez jussak mert nem tudok addig semmit megvenni? addig mivel etessem őket? S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 22. 22:25
 6/25 anonim ***** válasza:
Macska tápszert tudsz venni állatpatikában vagy állatorvosi rendelőben de talán (nem tudom) kisállat felszereléses üzletben is lehet. Addig én a kecske tejet tudom mondani, azt vehet piacon vagy ha falun laksz biztos van valaki akinek vannak kecskéi. Kicsi cumis üveget nem tudom hol lehet kapni de tökéletesen jó a pipetta is, ezt tudsz venni gyógyszertárban.:)
2012. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz venni pipettát meg ilyesmit akkor moss ki jól egy sima műanyag szatyrot és nagyon kicsit vág le a sarkából, csak épp hogy. És abba öntsd bele a kajcsit.:)
2012. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

mennyibe kerül a táp és a pipetta,kisszájú cumisüveg?


nincs pénzem ,nem tudom így hogy lesz! :(((

2012. szept. 22. 22:32
 9/25 A kérdező kommentje:
az injekcióból ki lehet alakítani cumisüveget ha ki veszem a tűt?
2012. szept. 22. 22:32
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen az injekciós műanyag bigyuszka is tökéletes ha kiveszed a tűt.:)
2012. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!