Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a kismacskák? Van aki találkozott már hasonlóval?

Figyelt kérdés

Az anyjuk több napja már nem jött haza. Szerintem már nem is fog:( .. ez nem vall rá. Vettem nekik ilyen royal caninos alutálcás kiscicáknak való kaját, evvel etetjük őket. 5 hetesek. Etetés után játszanak, végzik a dolgukat.. elvonulnak aludni, aztán amikor rájuknézek akkor így turkálják egymást.. az egyik kiscicának az ilyen alkalmakkor nedves lesz a bundája is. Leginkább őt szoktál túrni, mintha nála keresnék hogy szopni tudjanak. Először azt hittem ez a cica maga alá pisilt, mert ott a hasa alatt volt neki nedves. Letörölgettem neki. De aztán máskor meg teljesen más helyen, a hasa oldalán lett ilyen a szőre. Szóval szerintem kizárható, hogy bepisilt.

Mondjuk kettő használja az alomtálcát.. a másik kettő meg oda ürít ahol éppen van.. gondolom majd rászoknak ők is.

Na de ezt miért csinálhatják? Aggódom azért a kiscicáért. Még nem találkoztam ilyennel..


2012. szept. 23. 13:35
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
Hiányzik az anya cica, és nála próbálkoznak.
2012. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a kiscica meg szinte ugyanolyan színű is, mint az anyacica.

Szerintetek különrakjam őt, nehogy szegénnyel legyen valami?

2012. szept. 23. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges őket külön rakni, 5hetesen én még megpróbálkoznék a kisállatboltokban kapható tápszerrel meg a cumiztatással, meg tegyél be nekik egy hasonló színű plüssállatot, akkor jól ellesznek. De ilyen idős korban a tápszer a legfontosabb, mert a szilárd kaját még nem kell bírniuk, meg az immunrendszerük e fog soha kialakulni
2012. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy egymás pisilőjét ne rágcsálják... Nem vicc!! Mindenféle gyulladást összeszedhetnek így.. A tápot vegyítheted egy kis kefírrel vagy joghurttal, nagyon jót tesz a bélflórájuknak, és ebben a korban fontosak a laktózmentes tejtermékek.
2012. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!