Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicáim most 8 hetesek....

Szintia0120 kérdése:

A kiscicáim most 8 hetesek. Eddig alomba kakiltak most meg nem akarnak belemenni és hasmenésük van. A fogzásra gondolunk, mert ősz van, de nem vagyunk benne biztosak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Féregtelenítve voltak?

Fogzást könnyű megállapítani, bele kell nézni a szájukba....

De szerintem jóval később van a fogváltás.

2012. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ezt tudtad?

Ma Magyarországon a kijáró macskák alig néhány százalékát ivartalanítják csupán, ezért becslések szerint 5000 és 10000 közé tehető a naponta megszületett kiscicák száma, s ezek több mint 90%-ának a legcsekélyebb esélye sincs szerető tulajdonoshoz kerülni. Mentsen meg Ön is sok esélytelen bűbájos kiscicát azzal, hogy nem tenyészti a sajátját!


Forrás:

[link]

2012. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Mi megtartjuk a kiscicákak,nem ajándékozzuk el :)
2012. szept. 23. 15:39
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:

Nem valószínű a fogváltás. Az még jóval odébb van, majd 5-6 hónapos korban.


Inkább féregtelenítés, vagy valami nem megfelelő étel. Mit esznek?

Esetleg ha tejet adtok neki, akkor attól a laktóz miatt!

2012. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
De ha pl. nem szül és helyette hoztok máshonnan kismacskákat, máris megmenthettetek volna párat.
2012. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Például: van egy fiú és egy lány macskám. Nem ellettem őket, hanem ivartalanítattam és hoztam nemrég 3 kismacskát.

Ennek még az is az előnye, hogy az anyamacska sok esetben el akarja zavarni a gyerekeit, amint elérték az ivarérett kort. Vagy olyan is előfordulhat, hogy az anyamacska menekül el a háztól, mert nem bír egy légtérben maradni a többivel.

2012. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet a hasmenés miatt az alom csípi a feneküket.Próbáld meg pár napig hogy földet raksz ki ami nem túl higiénikus és sűrűn kell cserélni.Ha belemennek akkor az alommal volt a gond.Egy próbát megér.
2012. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!