Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akar enni. Próbáltam mindent konzervet,virslit,szalámit,sajtkrémet de semmiegyedül 1 darab sajtos cheetost evett meg semmi mást. Csak alszik egész nap.


Mi baja lehet?


Állatorvoshoz most nem tudom elvinni.


Volt ilyen egy másik macskámmal is nála 1.5 nap után elmúlt de akkor is csak tejbe áztatott tápot evett és így sorjában. Neki is lehet, hogy ez a baja?

A másik macska 3,4 hete volt ilyen.



2012. szept. 23. 17:12
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:

Háát azért ne sajtos cheetossal etesd!


Rengeted oka lehet annak ha nem eszik!

2012. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azzal etetem. csak "kipróbáltam" , hogy most csak hisztis válogatós vagy tényleg nem akar enni.. de tényleg nem akar mert megette azt az egy szemet de azóta semmit mindig mindent próbálok. meg is melegítem a szalámit, virslit, konzervet de még így sem
2012. szept. 23. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyémnél is volt ilyen, hogy nem evett néha.

Viszont azóta kiderült, hogy nem volt teljes a féregtelenítés, maradt még benne féreg, gondolom ezért nem volt jó a gyomra időnként.

Féregtelenítve volt mostanában?

2012. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem volt.


De akkor majd elviszem dokihoz, Köszönöm.

2012. szept. 23. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
sajtos cheetos XD
2012. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!