Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy nőstény macska hányszor...

Egy nőstény macska hányszor tüzel egy évben? És hányszor ellhet egy évben? Mármint nem hányszor szabad, hanem hányszor képes rá?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vemhesül akkor szinte folyamatosan tüzel.

Háromszor is ellhet, de gyakoribb a kettő.

2009. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég gyakran tüzel, meg lehet tőlük bolondulni!! Szülni általában kettőször szokott, ajánlott kiivartalanítani :)
2009. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem nincs macskám (kutyás vagyok), de a környék tele van kóbor macskákkal, vagy olyanokkal akiknek van gazdájuk, de ivartalanítani meg nem hajlandóak, és sorban szülik ide a kölyköket. Csak kíváncsi voltam 1 év múlva hány macska lesz pluszban, de akkor biztos lesz vagy 50 még. Remek...
2009. aug. 2. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A cicák folyamatosan ivarzanak, ellentétben a kutyusokkal. Az ivarzási "tünetek" csak akkor fejeződnek be, ha megtörténik a megtermékenyülés, ellenben pár hét múlva újra ivarzik. Amennyiben nem avatkozunk közbe, úgy kétszer ellik egy évben.
2009. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok. Nálunk egy éven belül megtörtént már a másidik fialás is,viszon a második adagbol egy cicus maradt,aki még néha rá-rá cuppan anyucira, akin már látszik megint,h.más állapotban van. S.O.S
2017. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ivartalaníts!!! Sokkal többe kerül a kiscicák etetése. Tele van az egész ország kidobott kismacskákkal, és azokat csak kidobták, nem pedig földhöz vágták vagy elásták a kertben. :(
2018. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!