Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy furcsa kérdés, de...

Lehet hogy furcsa kérdés, de egy macska tudja igazán szeretni a gazdiját?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát hogyne tudná, az enyém imád engem, állandóan rajtam csüng és dorombol, vagyis válaszom igen.
2009. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dellfil ***** válasza:
76%
Hogyne tudná, persze a maga módján. Macska módon. :)
2009. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ám, de még mennyire!!!! Az anyukám cicája utána is halt, mert addíg nem evett,várta, hátha hazajön, és--- amíg el nem mondtam neki, hogy az anyu már nem jön vissza soha többé.Megértette, láttam a szemén! Másnapra kimúlt. Borzalmas emlék, most meg sírok...:-(((((
2009. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

A macska elég ostoba állat, több macskám is volt már, minden attól függ hogy miylen ingerek érik kölyökkorában!


Volt olyan macskám amit megtámadott többször is kutya kölyökkorában, és egy életre elvadult még felnöttkorában sem jött hivoszóra sem, és menekült minden elöl, egyszerüen nem lehetett megfogni!


Ugyanakkor olyan macskám is volt amelyiket agyondédelgettem gyerekkorába és felnöttkorában akármit megcsinálhattam vele akkor sem sértödött meg

Illetve ha csesztettem akkor utánna nem lett haragtartó, hamar elfelejtette a sérelmeket..



A kandurokkal könnyebb azok nyugodtabbak, a nöstények idegbetegebbek föleg párzási idöszakban..

2009. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Sok itt a nő. Elmondom, hogy az állatoknak nincsenek érzelmeik, nem gondolkodnak, az ösztön vezérli őket.

Aki mást mond, szembeszáll pár ezer elismert tudóssal. Viszont lehet nézni a Lesset, be lehet mesélni magadnak, hogy igenis szeret, és ezt a gyökeret lepontozom, de a tény az tény. Tessék biológiát tanulni.

2009. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Persze hogy tudja!Az Én kismacskám nagyon szeret.Am ezt a dorombolásával fejezi ki.Bár ha belenézel a szemébe abból is rájöhetsz....
2009. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy tud, és NEM csak azért mert enni adsz neki! nekem 7 cicám van mindeggyikkel tök jóba vagyok, fojton hízelegnek, adni szoktam nekik jutalom falatkát, és ott szokták hagyni, inkább dorombolnak :)
2009. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán most számoljuk össze, régen hány tudós mondta, hogy a föld lapos?!

Ennyi erővel az ember is ösztönlény. Csak nézőpont kérdése. Ezer meg egy apró mozzanat bizonyította életem során(most nem részletezném) hogy az állatoknak vannak érzelmeik/furfangos gondolataik. És itt nem olyanokra gondolok, hogy hú a Foxi megnyalta az arcomat, meg a Cirmi hozzámsimult. De amíg csak annyit láttam belőlük, hogy nyávog, bagzik, eszik, én sem gondoltam, hogy ilyen okosak. Nem mindegy, hogy milyen közegben nőnek fel, ugyanúgy, mint egy embernél sem.

2009. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne tudná!!!!! Nagyon hálásak tudnak lenni, főleg akkor amikor hazaérek melóból egy hosszú nap után, mind a kettő ott vár az ajtóban és azt sem tudják, hogy szeretgessenek.
2009. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!