Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan neveljem le a macskát...

Tundernita kérdése:

Hogyan neveljem le a macskát arról hogy az ágyunkba vizeljen?

Figyelt kérdés
Már sokmindent kipróbáltam,de nem használt neki semmi sem. így kitiltottam a házból a macsekot. de nemsokára jön a tél és a párom hempciázik miatta hogy majd hol fog aludni a macska. Kérlek segítsetek.

2012. szept. 24. 17:16
 1/9 anonim válasza:
6%
Pörgőrúgással. Ha én meglátnám hogy még a házba is bejön, páros lábbal tessékelném arrébb.
2012. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Hát én már az első alkalom után kitiltottam volna az ágyról!

Amúgy benn a lakásba akár dobozból is lehet neki készíteni kis házikót és jól el lesz benn.

De az ágyra fel ne engedd!

2012. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd. Pároméknál bevált. Meg több foglalkozás a macskával, mert lehet unatkozik.
2012. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Második vagyok.

De miért, Csak az ágyin fér el a macska?

2012. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
67%

Hát egy macska csak úgy hobbyból nem pisil az ágyra.


Ivartalanítani kell ha fiú, ha lány!


Vagy ha már ivartalanítva van, akkor:

- vagy nem jó neki az alom (alom csere, szilikonos, vagy rendes sima betonitos)

- valami vese problémája van, vagy húgyúti panasza


Én a kizárás helyett inkább elvinném orvoshoz!

2012. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lexykehh válasza:
Vizelj te is az ágyába!!
2012. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A melléwécézés sokszor betegség jele. Figyelemfelkeltés, ezért pont az ágyadba, hogy biztosan észrevedd.
2012. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Maxitabi ***** válasza:
Lehet a testi bajok + alom váltás mellett lelki probléma is-valami nem tetszik neki, valami megváltozott a környezetében stb.Nálunk a macs nem csak az ágyba, kanapéra jelöl néha (szerencsére egyre ritkábban)-valószínűleg féltékeny a másik cicára, de a 3. alomtálca beállítása, egyik régi alomtálca cseréje újra sokat segített.És persze sokat kell vele foglalkozni-játék, simi..
2012. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ennek a macskának semmi baja sincsen azon kívül hogy kitiltottam őt a hálóból már akkor amikor megérkezett a házba, de a párom néha megengedte neki hogy bejöjjön, de az ágyra nem engedtük fel egyszer sem. szerintem szimplán bosszút állt azért mert neki tilos volt ott lennie ahol mi alszunk. most már nem mer bejönni sem hozzánk a szobába. sőt ha a ház küszöbét átlépi azonnal ki van zavarva hogy tudja hol a helye. csak a párom miatt van a macska, én kutyapárti vagyok inkább.
2012. szept. 27. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!