Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van rá esély hogy viszontlátom...

Van rá esély hogy viszontlátom még? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy két és fél hónapos nőstény cirmos cicám, aki már másfél hónapja nálunk van. Még sosem mászkált el sehova, néha amikor kinnvoltunk "produkálta magát" és átmászott a kerítésen, de rögtön visszahúztuk, és leszidtuk, hogy nem szabad.

Amikor nem voltunk kinnt vele, akkor eszébe se jutott átmenni, minden reggel a pincéből jött elő éhesen alig várta a reggelit,stb.

Ma reggel nem találtam sehol, és most sincs sehol. Tettem ki a környező utcákba papírt, de nem hiszem, hogy hatásos lenne.

Mit tehetnék még?

Egyedül biztos nem talál haza, nagyon kicsi még, és tegnap este óta nem is kapott enni. Utoljára tegnap este lláttam, ugy fél 11 körül, mert ki kellett mennünk megnézni az ablakot, mert volt valami vele, és ott ugrált a lábamnál.

Az lehetett a baj, hogy nem kisértem vissza a pincébe, és meglátta az utcán a fénytés kiment?

Nem jár autó az utcánkban, biztosan nem ez történt vele.

Segítsetek kérlek.


2009. aug. 2. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen, de visszafog menni. Hallottam olyat, hogy valakinek nem kellett a macskája, kitették a falu végébe és pár nap után hazament. Most nem tudsz semmit tenni csak várni hátha hazamegy.
2009. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy látni fogod még,lehet hogy nem.

Egyszer nekem is elkóborolt 1 cicám(3-4 hónapos volt)

és soha nem láttam újra...

Ilyenkor csak reménykedni tudsz...

Esetleg időnként hívogasd hátha a közelben van és hallja.

De ez,hogy látod-e vagy nem olyan 50-50%...:(

2009. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha jóban vagy a szomszédokkal, járd őket végig, hátha ott van, csak nem tudják kié, azért nem szóltak neked, meg ha híresztelik, hamarabb előkerülhet
2009. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm

holnap szólok nekik

még egy tervem van, ami számításba jöhet, van egy építkezés a szomszédba, holnap megmondom nekik, hogy nézzék meg hátha megtalálják, lehet beszorult valahova. Ne mondjatok állatkinzónak, de még az is jobb lenne, mert akkor reggel már rendben lenne, kapna enni, stb.

2009. aug. 2. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:

a szomszédolós vagyok:)

szóval: először is nem vagy állatkínzó! még eszembe jutott, hogy bár nem tudom, merre laksz, de ha netre felteszed (ha olvassák sokan a környéken), akkor is segíthetnek neked, én sokszor közvetítettem eltűnt állatokról is iwiw üzenőfalon és helyi ingyenes apróhirdetésekben is

sok sikert!!!

2009. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bár erre de hátha:P
2009. aug. 2. 20:21
 7/8 A kérdező kommentje:

kitörölte xD

tehát errefelé nemsok ismerősöm laik de hátha:D

2009. aug. 2. 20:21
 8/8 A kérdező kommentje:

van rá esély:)

most telefonáltak az utcánkból hogy megvan. egy vizművek gépzház kertjében nyávogott:)

szép és ép;)


mindenkinek ajánlom az utcán cimkézést, ők is azt látták meg, mert pont a kert mellett volt kiragasztva;)

2009. aug. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!