Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy házi cicám, mostanában...

Van egy házi cicám, mostanában elkezdett mindenért nyávogni, és amint nyílik az ajtó sprintelne ki, alig lehet elkapni, nem akar bejönni. Nagyon jó az étvágya, de mostanában enni sem eszik rendesen. Még csak 6-7 hónapos, de lehetséges hogy már tüzel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges! hónaposan, vagy tavasszal már előbb is tüzelhetnek. Mielőbb ivartalaníttasd!
2012. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, lemaradt
2012. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azt olvastam egy internetes oldalon hogy az első tüzelésük a lány cicáknak egészen addig tart.. nos hát amíg meg nem kapják amit akarnak! :) nem ivartalanítom, perzsa, így szeretném ha lennének még fajtiszta kiscicái! :)
2012. szept. 25. 18:44
 4/14 A kérdező kommentje:
egyébként egy hete volt csak 6 hónapos ha jól tudom, csak festés miatt be van dobozolva a naptáram is és pontosan nem tudom meghatározni
2012. szept. 25. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Ezt tudtad?

Ma Magyarországon a kijáró macskák alig néhány százalékát ivartalanítják csupán, ezért becslések szerint 5000 és 10000 közé tehető a naponta megszületett kiscicák száma, s ezek több mint 90%-ának a legcsekélyebb esélye sincs szerető tulajdonoshoz kerülni. Mentsen meg Ön is sok esélytelen bűbájos kiscicát azzal, hogy nem tenyészti a sajátját!


Nyílván nem befolyásolhatlak, de leírtam, hátha elgondolkodtat.


[link]

Innen van, nem én találtam ki.

2012. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a cicám soha nem kóborol el, bent van tartva, és mivel bent van tartva csak akkor lesz kölyke ha hozok neki párt és betervezem. persze a kinti cicám ivartalanítva van, ő is lány és nem szerettem volna annyi kismacskár.
2012. szept. 25. 18:59
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem pont arra értettem, hogy kijárós lesz a tied. Hanem arra, hogy rengeteg kismacska születik és ha szeretnél kismacskát, örökbe fogadhatnál, vannak félperzsák, talán teljes perzsák is, de te tudod.

Lehet, hogy csak én gondolkodok úgy, hogy nem hagyom szülni a macskámat, hanem magamhoz veszek egy árvát...

2012. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
De a kérdésben azt írtad, hogy házi macska, most házi vagy perzsa?
2012. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jajj a házit úgy értettem hogy házban tartott! a kiscicákat elajándékozom, már 3 barátom is mondta hogy nekik mindenképp kell ha születik, a többit meg ha felteszem ingyen internetre pikk pakk elviszik, nagy a perzsa macskára a kereset:)
2012. szept. 25. 19:13
 10/14 Vicuska87 ***** válasza:
38%

Még egy szaporító!

Csak gratulálni tudok!


Még az lenne a szép ha szegény macska 7-8 hónaposan ellene!


UNDORTÓ!

2012. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!