Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok szereti az...

A ti macskátok szereti az édességet, süteményt?

Figyelt kérdés
Mert az történt,hogy annyira el voltam foglalva otthon,hogy mire észrevettem már az egyik macsek egy egész túrós táskát bevágott.Történt ilyesmi a ti cicáitokkal?

2012. szept. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy ellopták a csokimikulást és csak a papírja maradt :DD
2012. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:
39%

Egyaltalán nem szeretik az édességet!


De nem is kínálom nekik!


A macskák egyébként sem érzik az édes ízt!

2012. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem érzik az édes ízt. Lehet a túró miatt nyomta be. Az enyém a zöld oliva bogyóért van oda. Nem lehet vele bírni, ha eszek, állandóan mászik az arcomba, mint egy kis félőrült.
2012. szept. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam adni neki, de olyan már előfordult, hogy mire hazaértem, lefejezett egy csokimikulást és egyszer a konyhaasztalon hűlő süti tetejéből eltüntetett egy darabot.
2012. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a joghurtért őrül meg. Akkor aztán nem lehet enni nyugton. Más édesség félét nem nagyon eszik, mondjuk nem is adok neki olyat. Konzerv kaja nagyon mániája, mást már nem is akar nagyon megenni. Túl sokszor adtam neki, aztán rákapott. De ha van főt kaja, húsos étel akkor azt adok neki, egyen már normálisat is, húst, csontot, tejfölös pörkölt tésztával, párizsit ilyeneket megesz.
2012. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shira4 válasza:
Én nem is nagyon szoktam neki adni, mert cukorbeteg illetve túlsúlyos lehet. Tehát én nem adok neki ilyeneket.
2012. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vazulnéni válasza:
Egyszer én poénból tejszínhabot adtam neki,azóta az a kedvence, de caak nagyon ritkán kap, nehogy elhizzon
2014. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!