Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon fontos! Mit csinálhatok?

Nagyon fontos! Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Reggel megellett a macskám, második ellése ezért eléggé értetlenül és kétségbeesetten állok a dologhoz. Szóval reggel amikor kimentünk egy halott kiscicát találtunk az erkélyen. Valamikor korábban ellhette meg. Elástam szerencsétlent. Mivel nem jött elő az anya macska, így elkezdtem keresni dél körül, amikor is egy második kiscicát találtam hátul a ház mögött. Először azt hittem, hogy az is halott, de amikor megfogtam zacskón keresztül, hogy elássam elkezdett mozogni. Még a köldökzsinór is rajta van. Közben meglett az anyja is, így bezártam őket a macskahordozóba, de nem foglalkozik vele. Így el fog pusztulni. Mit tudok tenni?

Ezek után körülnéztem még jobban az udvaron és a kerítésnél is találtam egyet, az még a burokban is benne volt :(



2012. szept. 27. 14:23
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
70%

Mindenkit betenni egy hordozóba, és irány azonnal az állatorvos, ha már ennyire felelőtlen vagy hogy nem ivartalaníttattad a macskád!


Azonnal ivartalanítsd, mert ez nem normális ellés!

Valami komplikáció van az anyacicánál!

2012. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Adj enni inekcióval és vidd órvoshoz
2012. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegény anyacica min mehetett keresztül. Meg persze a kicsik is. Belegondolni is rossz. :( Remélem nem teszed ki még egyszer ennek és ivartalanítod....
2012. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre NE etesd és itasd meg a kiscicákat! Még van esély arra, hogy az anyjuk esetleg felneveli őket. Jól írták előttem: be az egész bandát az anyjukkal együtt a macskahordozóba, és irány az állatorvos!
2012. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!