Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a cicámnak?

Mi a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves nőstény cicám és van egy kölyke aki most lett 4 hónapos. Az anyja folyamatosan püföli és fúj a kicsire,mostanában pedig a családtagokra is így reagál.
2009. aug. 3. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, hogy a nőstény macska a lassan ivarérett kölykét el akarja marni maga mellől. Ivartalaníttasd. (mindkettőt)
2009. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kijárós a cica? Ha igen, van oltása veszettség ellen?


Amúgy ha a kicsi kandúr, akkor lehet, hogy el akarja kergetni, mert már elválaszotta és szokták a kandúrokkal ezt csinálni.

De hogy a család többi tagjával mi a baja... Lehet, az is hogy megint vemhes

2009. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,kapott oltást veszettség ellen. A kicsi nőstény cica most augusztusban szerrettük volna ivartalanítani mindkettőt de ha a cicám megint vemhes nem akarjuk elvenni tőle a kicsiket a műtéttel.
2009. aug. 3. 14:34
 4/5 anonim válasza:

Szia! Minden anyacicának szülés után néhány hónappal eljön az az időszaka, amikor kicsinyét már nem szoptatja, nem dédelgeti tovább, mert a kicsi cicájának mostmár önállósulnia kell...csúnyán kifejezve: "leakarja szerelni magáról a kölykeit". Ez természetes dolog. Persze ez el is múlik egy idő után.

Nekem is van cicusom, több kölyke is volt már, úgyhogy tudom milyen ez. :-)


Nyugodj meg, biztosan nálatok is erről van szó!

2009. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kössz, hogy lepontoztál. :-(

Csak segíteni akartam.

2009. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!