Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mihez kezdjek velük? Bedobtak...

Mihez kezdjek velük? Bedobtak 2 kiscicát a kertünkbe!

Figyelt kérdés

Sok cicánk, kutyánk volt, most is van 3 kinti-benti és egy cica a csapatunkhoz csapódott. Gondolom ezt látva- valaki bedobott a kertbe 2 kiscicát. Szerintem 5-7 hetesek lehetnek, az egyik nagyon turbó, a másik viszont picike, és szerintem beteg is. Jövőhéten tudom elvinni orvoshoz, elég hirtelen jött az egész, és most anyagilag nem voltam rá felkészülve. De addig is, mihez kezdjek vele? Ilyen korban még szopiznak, adjak nekik tejet? Nem tehéntejet, hanem amit állatpatikában lehet kapni.

Szerencsére egyik macska sem bántotta, de azért még csak barátkoznak. Remélem hamarosan eljutunk a mosdatásig.



#beteg #kölyök macska #tej #cica #kicsi #bedobták #6 hetesek
2012. szept. 28. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen volt ^^
2012. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Anyukám egyszer talált 4 pár napos kiscicát a csatornában, valaki kidobta őket, még a szemük sem volt nyitva (ne részletezzem mit kívánok az olyan embereknek akik képesek ilyenre...) fecskendővel etettük őket sima baba tejpótlóval, mert a mi anyacicánk nem fogadta el őket. Szerencsére nem is volt velük agresszív, csak nem foglalkozott velük. Törölgetni kellett a feneküket, hogy kakiljanak, pisiljenek. Teljesen jól fogadták a közeledésünket, szépen növögettek. Pár hét múlva az egyik kandúr cicánk vette őket magához:) Szeretgette, nevelgette őket:) Normálisan fejlődtek, ismeretlen nem mondta volna meg, hogy nem anyacica mellett nőttek fel.
2012. dec. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hozzáteszem még, hogy a tieid már ehetnek szilárd táplálékot de ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél anyatejpótlót állateledelesben és keverd a kajájukba!
2012. dec. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bamboochatheone ***** válasza:
Utolsó! Nem tudom olvastad-e hogy a kérdés szeptember végén lett kiírva. Ha még élnek a cicák akkor rég egereket fogdosnak...
2012. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!