Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz valami baja a macskámnak?...

Lesz valami baja a macskámnak?! (az utca sarkán itt egy kibelezett csirke)

Figyelt kérdés

Kint voltam a macskámmal, 4 hónapos kb, kinti macska. És láttam, hogy rajta kívül 3 macska ott van az utca sarkán, és valamit eszik az én cicám. Odamentem, és látom hogy egy kibelezett csirkét (nyers, nem állat ette meg, mert látszik hogy kompletten kivan öntve oda a belsőségei és a feje) nyalogat, szerencsére csak nyalogatta, nem harapott bele. Egyszer elhoztam onnan, visszarohant, másodszorra felvittem a kisházba (nem lakunk itt, itt szokott lenni este), persze morgott meg minden, mert nem tetszett neki... de nem hagyom hogy abból egyen, mert kitudja hogy került oda, és nem a lejárt meg mérgezett, és nyers húst nem ehet a macska!


Ha csak nyalogatta, lehet tőle baja? Ugye nem? :S esetleg adjak neki kamilla teát, mert az asszem fertőtlenít is? bár nem tudom hogy meginná-e...


2012. szept. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

lehet, hogy valaki direkt így akarja mérgezni az állatokat, kinti vagy kóbor macskákat, de lehet, hogy tényleg csak azért rakta ki, hogy enni tudjanak.

Figyelgesd, ha bármi tünete van, nem eszik, nem játszik, akkor orvoshoz kell vinni.

2012. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A macska csak nyers disznóhúst nem ehet amúgy.


A kamilla teát meg nem fogja meginni, meg amúgy sem jó semmire.

2012. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyával azt találgattuk, hogy csak a húsát akarta felhasználni az illető, a belsőségei nem kellettek neki, és azért öntötte ki oda. Nem igaz hogy nem tudta volna eldobni a saját szemetesébe!


Remélem nem lesz semmi baja :S köszi a válaszokat!

2012. szept. 29. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Figyeld a cicádat Ne engedd ki.Adj neki tejet,azt szokták mérgezésre adni. Azt meg is fogja inni.A nyers csirkebelsőségtől nem lesz semmi baja.
2012. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a tej jó ötlet, adtam is neki! Szerencsére nincs semmi baja, a csirke meg eltűnt reggelre, bár ott a nyoma (gondolom kifolyt valamennyi leve, zsírja)
2012. szept. 30. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!