Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicámnak honnan rendelhe...

Benti cicámnak honnan rendelhetnék jó minőségű, olcsó tápot? Milyen oldalakat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig csak Fressnapfban, Tescoban vettem neki enni, de úgy hallottam, netről rendleni jobban megéri.

Köszönöma segítségeteket.


2012. szept. 29. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy olcsó táp jó gyártótól de sok cicatáp van még az oldalon, nézz szét!

2012. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Majd körül nézek. Fontos lenne, hogy kifejezetten benti cicás kaját kapjon, mert amint nem azt eszik, rögtön rágni kezdi a növényeim :( Már ami megmarat:D

Még egyszer köszi.

2012. szept. 29. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a tápfutárt javaslom. Nagy kiszerelést vásárolj, úgy a legolcsóbb.
2012. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Royal Canin benti macskáknak való táp van a Zoofast.hu-n. Első ránézésre nem olcsó, de ebből kevesebbel is jóllaknak a macskák, nagy a tápértéke. 10kg-os kiszerelés 12.415ft

[link]

Olvasd el a leírást. Vehetsz kisebb csomagot is, ez a nagy az 5 macskámnak egy hónapig elég, tehát egynek fél évig. nem tudom addig eláll e.

2012. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ingyen kihozzák ezt a nagy csomagot.
2012. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Acanashop, Cimiao.Van ingyenes szállítási nap.Gyorsak és korrektek
2012. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, sokat segítettetek :)
2012. szept. 29. 21:31
 8/10 Maxitabi ***** válasza:

Nemcsak jobban megéri, ott normális tápokat is kapni. Szupermarketben ne vegyél, nem jó egyik sem!!

A jó minőség nem olcsó, de: kevesebb kell belőle, mint a kukoricával, gabonával tömöttből. A cica ragadozó. Ezért hús kell neki!! Nem tudja megemészteni rendesen a gabonát. A búza és kukorica a legallergizálóbbak a szójával együtt!! A táp összetételét kell megnézni: hússal kezdődjön-ne állati melléktermék legyen, a gabona nem kell, de ha van ne 2-3-4. helyen az legyen. Tilos cukor(répapép, karamell, fruktóz, glükóz formájában sem), szinezék, ízfokozó, tartósítószer, DL-metionin. Fontos a kalcium-foszfor arány, taurin.

A benti cicáknak sem kell extra eledel, a cicád nagyon egészséges, ha zöldet enne-tegyél neki cserépben macskafüvet-pl búza magról- azt rágja! Szükségük van a szőrgombócok emésztéséhez!!!És sok víz legyen neki a lakásban több helyen! A czáraztáp mellé legyen kefír, natúr joghurt, sajt, és mindenek előtt HÚS. Nálunk nyers csirkehús v marhahús van (egy-két ujjnyi egyszerre), de a csirke-,pulykanyak is tuti.Persze csak frissen, v előtte fagasztva. Belsőség is mehet-szív és ilyenek, de ne túl sok.Nálunk benti cicák drága kaján élnek, orijent kapnak (sztem a legjobb Mo-n), de 7 kg táp 3 hónapra elég,az naponta 130FT!!! persze mellé van más is, mert a kasztrált kandúrnak kell sok folyadék, ezért konzerv (jó minőségű) van naponta.

zoofast.hu elég olcsó, zooplus.hu - jó kaják vannak, webkutya.hu stb.

Ajánlható olcsóbb táp: josera, brit.

2012. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vicuska87 ***** válasza:

www.zoofast.hu


Itt olcsó minden! Azt tudd, hogy a fressnapf a legdrágább!


Egy jó royal canin táp, hiába kerül így első látásra sokba, hidd el, bőven visszahozza az árát!


Válassz 10 kg-ost, ingyen házhoz hozzák.

Fit 32, vagy Indoor!

2012. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, leadtam a rendelést, várom a kaját meg a cicus reakcióját az új tápra :)
2012. szept. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!