Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegsége lehet a...

Milyen betegsége lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés
Mostanában nincs olyan jó étvágya. Eszik, de kb felét mint amennyit eddig evett. Szobatiszta volt, most sokszor a konyhába pisil, kakil. Éjjel elkezdett öklendezni, és többször is kb 200 ft-os érme nagyságú sárga habos nyálat hányt. Holnap viszem orvoshoz, de addig is tanácsokat, ötleteket várnék. Benti cica, udvarra egyszer kiszökött kb 3 hete, talán ott kapott el valamit? Van egy másik cicám is, lehet hogy ő is meg fog betegedni tőle?
2012. szept. 30. 09:25
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:

A macskák nem mindig esznek egyformán. Van olyan nap hogy többet, és van olyan hogy kevesebbet!

Én nem várnék holnapig, én azonnal elvinném, mivel ott a másik cica is!

Azt te tudod hogy mire van oltva a cica, és hogy ezáltal milyen betegségeket kaphat el!

Lehet, hogy csak egy szőrlabda, de lehet komoly baja is!

2012. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit csináljak, mert azóta meg semmi baja, már jött kaját is kéregetni! Se öklendezés, se mellépisilés, semmi.
2012. okt. 1. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sok a sava.Olyankor szoktak sárgát öklendezni.(a kutyák is)
2012. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó, ha bent tartod. Ilyen esetben megkeresné a megfelelő növényt, és kezelné magát. Ezt nem tudja megtenni a szobában, éppen ezért fog idő előtt elpusztulni szegény. A gond az, hogy kint is ritkán élik meg az öregkort, mert előbb utóbb elüti őket valami. Az én cicámnak mindössze 1.5 év élet jutott. Nagyon szerettük egymást, hallgatott a nevére, akár 200 méterről is be lehetett hívni, ina szakadtából rohant hozzám, egy kis szeretgetésért. Mindig elém jött, ha haza értem. Sosem kunyizott kaját. Kutyákat megszégyenítően viselkedett. Még is meghalt szegény... Most kutyáim vannak, akiket biztonságban tudhatok, nem kell aggódnom, hogy bajuk esik. Soha többé nem lesz macskám, mert bár imádom őket, a szabadságát nem akarom elvenni, kint meg úgy is éri valami. Akkor inkább ne legyen... :(
2012. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!