Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek? Hogyan vegyem rá...

Szerintetek? Hogyan vegyem rá anyumat?

Figyelt kérdés
VAn egy 4 hónapos labim.... és a menhelyen láttam egy 3 hetes cicát, és még 1 hete van hogy elvigyék utána elaltatják. Ha anyu engedné felnevelném és megtartanám... de anyu szerint a macska veszélyes a kutyára... kikarmolja a szemét.... de barinőmnek 4 cicája és 1 kutyuja van.. és megvannnak... na hogyan vegyem rá anyut hogy megengedje, hogy felneveljem? és ha ez megvan hogyan szoktassam össze őket?

#kutya #szoktatás #cica #árva állatok
2012. szept. 30. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Inkább a kutya veszélyes a macskára, mivel egy labrador fogja és egyszerű játékból(!) ketté harapja a cicus gerincét. Hát szerintem szervezz egy hirdetést a suliban, hogy vigye el valaki a menhelyről a cicuát, hozzátok nem való jelen pillanatban. (jó nálunk 1 macska meg 3 kutya van, de róluk tudjuk, hogy nem veszélyesek ilyen kisállatokra... süninkkel is jól elvannak. :) )
2012. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont most kéne, hogy hazavigyél egy macskát, ha valaha is szeretnétek, mert amíg kicsi a kutya könnyen összebarátkoznak, együtt nőnének fel. Így egyik se bántaná a másikat, legjobb barátok lenének.
2012. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kutyám tuti, hogy nem bántaná a cicát... mivel egy játékbacskát amin egy igazi cica szaga van ma megnéztük, hogy mit csinált vele... és csóválta a farkát és nyalta a cicát...
2012. szept. 30. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Vidd haza szerintem a kiscicát!
2012. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem is vidd haza mert még összebarátkoznának mert nem nagy a kutya

biztos jól meglennének és sokat játszanának

viszont egy felnőtt kutya mellé nem lenne jó ötlet a kismacska

majd írd le mi történt

2012. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Konyorogj neki szuntelenul igerj meg mindent (hazimunka stb) es ha meg igyse megy bele egyszeruen allits vele haza. Mert te azert szoltal ugye.. :) ha mar nalatok van, csaknem dobja majd ki az utcara. Esetleg probalkozz be apukadnal vagy valami mas csaladtagnal. Es ird le vegul mi lett. De ne totojazz sokat ha mar nincs sok ideje a cicanak!
2012. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is könyörögj, ha nem engedi, állíts haza vele. Utána úgysem tud mit csinálni. :D A kis ártatlannak meg legyen már jó élete..
2012. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
HAzahoztam... de anyu nem engedte meg.... és ki akarta dobni az utcára.. végül barátnőm keresztanyjához került....
2012. okt. 1. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Anyukádnak biztos nem volt még macskája, nem tudja milyenek a macskák :(

Azért jól tetted, hogy elhoztad, megmentetted az életét!

Keresztanyukádnál maradhat végleg?

2012. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*barátnőd keresztanyukájánál
2012. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!