Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ellopott macskámat, hogyan...

Kyttana kérdése:

Az ellopott macskámat, hogyan szoktassam vissza? Vissza lehet egyáltalán még?

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja eltűnt a kiscicám, még elég pici volt de már nem zártam be éjszakára, szabadon volt, elmerészkedett már messzebbre is az utcán. Aztán egyik nap már nem jött amikor hívtam. Ma 2 háztömbbel arrébb megtaláltam; azonnal odajött hozzám amikor hívtam. Most mit tegyek hogy ismét nálam maradjon...ő az én cicám és nem szereném ha megint elvinnék tőlem. :( Zárjam be egy pár napra?

2012. okt. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hátt... most igen, be kellene zárva tartanod 1-2 hétig. Csak az a baj,hogy közel vannak, akik magukhoz szoktatták, megint azt fogják csinálni,ha etetik. Inkább szólni kellene nekik,hogy ne tegyék!
2012. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen benti cica. Akik elszoktatták tőletek, szerintem megint elvinnék.
2012. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tegyél rá nyakörvet/chipet
2012. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!