Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valamilyen szag amit a...

Van valamilyen szag amit a mcskák utálnak?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a büdöske virágot nem szeretik, de azt ilyenkor már nem tudok beszerezni. Valami házi praktika amivel távol tarthatnám a szomszéd macskáját?
2012. okt. 3. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
tüzel gondolom.. ivartalanítsd .
2012. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én ivartalanítsam szomszéd macskáját? Amúgy szarni jár át hozzánk és elég bosszantó, hogy az éppen csak növekvő füvünket kikaparja...
2012. okt. 3. 07:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd kutya szaga.

Amúgy állítólag a citrusokat sem bírják, mienk az erős pipereszagoktól is irtózik.

2012. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És állítólag van macska riasztó spray is.
2012. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az ecet szagát sem szeretik, de pár éve láttam valami magazinban, ahonnan gyümölcsfákat lehetett rendelni, hogy vannak olyan növények is, amik elriasztják a macskákat. Esetleg kertészetekben érdeklődj. De valóban van spray is, bár a kertet nehezen tudod vele lefújni...

Esetleg valamilyen locsoló rendszer? Ha rámennek a fűre elindul a víz - idővel megunják és nem mennek oda.

2012. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Amit biztos nem szeret, azok a citrusfélék. Citrom, narancs, stb. Mi ahova nem szeretnénk, hogy menjen az új cica, oda rakunk a héjából. Sajnos nem tart sokáig a hatása, de ki időre jó. Szabadba van az állat riasztó spray, bár nekünk az első eső lemosta rögtön a szagát.
2012. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A narancs és a citrom illatát utálják,de ha esetleg rajtakapod spricceld le vízzel.
2012. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
ha lespricceled akkor támadni fog.. kipróbáltam -.-"
2012. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha akkor jön át amikor locsolok, akkor lelocsolom, de nem riasztotta el véglegesen :( A citrusokat kipróbálom, meg az ecetet is egyszerre. Kis tálkában kirakom, mert csak egy kis részre jár. Kíváncsi leszek! Köszönöm az ötleteket!
2012. okt. 3. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jobban jársz, ha a szokott helyére raksz ki almot. Tudom, nem neked kell ezt biztosítani, de akkor nem fog a kertbe járni.
2012. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!