Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivarérettek már vajon a cicáim?

Ivarérettek már vajon a cicáim?

Figyelt kérdés

Segítség!!4-5 hónaposak a cicáink egy fiú és egy lány.

Mostanság többször látjuk hogy a fiú cica megkörnyékezi a lányt és probálkozik a cicagyártással. A lány cica viszont szabadulni akar előle. Kérdésem az hogy soká van már ivartalanítani?Én úgy tudom hogy 6 hónapos koruk után érnek be.Mind a két macska házi cica és imádják egymást nem egy alomból valók! Jövő héten mennénk az állatorvoshoz ivartalanítani a fiút. De remélem már nincs késő. Szerintetek?



2012. okt. 4. 12:02
1 2
 1/11 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Én mindkettőt ivartalanítattnám, és nem késő.


Ha a cica eléri az 1 kg-os súlyt már akkor szokták ivartalanítani.

Macska függő, hogy melyik mikor lesz ivarérett!

2012. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hacsak nem benti macskák, mindkettőt ivartalaníttatni kéne.
2012. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs késő,de a lányt is vihetnétek.

Az ivarérett kor minden egyednél más,kandúrok korábban érnek,de a lánykád is 8 hónapos kora körül betüzelhet.

2012. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a lányt fontosabb ivartalanítani- bár mindkettőt fontos!!!


Viszont ha benti cicák, egyértelmű, h mind a kettőt kell. A fiú büdöset pisil, a lány meg hisztizik, ha tüzel.

2012. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani sosincs késő. Szerintem is mindkettőt kellene.
2012. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SaraZs válasza:
Ismerősöm lánycicája 5 hónaposan kezdett tüzelni. Én már vinném is ivartalaníttatni.
2012. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. A lány cicusnál már megtörtént a beavatkozás, a fiúnak jövő héten veszik el a férfiasságát :) :(
2012. okt. 6. 05:49
 8/11 anonim válasza:
0%
TE NORMÁLIS VAGY HOGY KÉPZELED NE HARAGUDJ DE SZERINTEM A CICÁNAK NEM ANNYIRA FOG TETSZENI EZ AZ ÉRTELMETLEN BE AVATKOZÁS HAGYD BÉKÉN LÁNYT IS KÁR VOLT
2012. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vicuska87 ***** válasza:
Kedves utolsó! Ne légy ideges, ez egy teljesen normális beavatkozás. Akinek a gondolkodásával baj van az te vagy!
2012. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nini egy abortusz ellenes...Mért kéne hagyni?Évente +10 kölyök ha ivarosak és 10x10 ezer az oltás és még ők is szaporodnának tovább a te felfogásodal.
2012. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!