Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok kiscicának féregtele...

Hol tudok kiscicának féregtelenítőt venni?

Figyelt kérdés
Tudok állatorvos nélkül is venni féregtelenítőt? És hol? Állatpatikán kívül lehet még valahol ilyet kapni? És kb hány db, vagy mekkora, és mennyiért adják? Köszi
2008. máj. 19. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a gyógyszertárban is kérhetsz. Legalábbis én Veromoxot adok a kutyának, azthiszem 6os kiszerelésben árulják, rossz hír hogy elég drága, de ez igazából emberbe van kitalálva de a kutyát is kipucolja. Hashajtót nem kell adni neki, mert a tabletta alapból tartalmazza, és kisicának akár egy negyed is elég - én a nagytestű kutyának szoktam egészet, a kistestűnek felet- nah szóval VEROMOX a gyógyszertárból.
2008. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én állatorvosnál vettem, kiscicának pasztában ajánlott. bemész az állatdokihoz, mondod neki, h macskának szeretnél féregtelenítőt, megkérdezi, h mekkora macska, vagy hány macskának. nem kell elcipelni őket. én kaptam egy fecskendőt, abban benne volt a paszta, egy négy kilós macska adagja... azt szétosztottam a mama és a kicsik között. a kicsiknek egy borsónyit kell, a nagyoknak pedig kilónként egy egység... banminth- ez kifejezetten macskáknak való. 1200ft volt kb.
2008. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!