Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha ti találnátok egy szép...

Ha ti találnátok egy szép fekete fehér fényes sárga szemű, selymes szőrű macskát a környéken megtartanátok, akkor is ha mondjuk látjátok, hogy valaki plakátokat tesz ki, hogy megtalálja mert tőle veszett el?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 13:05
1 2
 1/17 Hovarju ***** válasza:
100%

Ha kiplakátolnák, hogy keresik, én visszaadnám.

Ha az én állatom veszne el én is nagyon örülnék annak, hogy valaki visszahozza.

2012. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem tartanán meg. Csak az jut közben eszembe, hogy jó lett volna ha a mi kutyusunkat is visszaadta volna aki megtalálta. Mi is plakátoltunk, kérdezösködtünk állatorvosnál, menhelyeken.. valakinek tetszett a fajtatiszta skót juhász, lehet szaporításra is befogta mivel szuka volt..nah mindegy, reméljük hogy ahol van most jól bánnak vele. Szóval é visszaadnám a gazdinak akkor is ha valami fajtatiszta cica lenne aranyból. És lopásnak titulàlnàm aki ilyen mód elsuvickolja más tulajdonát holott lenne lehetösége visszaadni.
2012. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Meg a cicának is jobb, ha hazakerül, mint tök idegen helyen maradni.

Nagyon nagy önzőség lenne megtartani, ha keresik. Gondolj csak bele, milyen érzés lenne, ha a te állatod veszne el, és valaki nem adná vissza, mert meg akarná tartani.

2012. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
na szóval elsumákolja, nem elsuvickolja Éreztem, hogy valami nem stimmel :D
2012. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Én visszaadnám, már csak azért is, mert anyukám nem tűr macskát a háznál :D Egyébként már jártunk hasonlóan, találtunk az udvarunkon egy kb 9-10 kilós macskát, hagytuk, majd kimentünk a közeli focipályára, aztán jött egy bácsi mondta hogy nem-e láttunk egy macskát stb. stb. aztán kiderült hogy az övéké, úgyhogy kaptunk 1000 forintot :D
2012. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Visszaadnám!!!

Ha szeretnél kismacskát, fogadj egyet örökbe, vagy keress ingyenes cicákat apróhirdetéseken.

2012. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek volt valaha háziállata, az tudja, hogy milyen iszonyatosan lehet kötődni hozzájuk és szeretni őket. És aki ennek tudatában képes elsumákolni és nem visszaadni az állatot, akit egyértelműen keres a gazdi, tehát nem az van, hogy lesz@rja, hogy eltűnt, az szerintem gerinctelen dolog.
2012. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Több okból is visszaadnám. Az első ok az az, h ha befogadnék egy macskát, akkor a bnőm kirakna az ajtón kívülre:D Ha kiplakátolnák, akkor alapból visszavinném, hiszen ki tudja h nem egy 7-8 éves kisgyereké, aki napok óta sír, mert elveszett a macskája.
2012. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 SaraZs válasza:
100%
Visszaadnám, mert ha már keresi is, akkor biztos aggódik érte. Rettenetes abban a tudatlanságban élni, hogy vajon mi lehet a kedvencünkkel. Él-e, baj érte, vagy valaki netán befogadta. Nagyon sok szép cicát lehet örökbefogadni menhelyről, amelyiknek szintén csillog a szőre, és egy életen át hálás lesz, amiért segítettél rajta.
2012. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, visszaadnám, és add is vissza, hiszen ha plakátol, és szép, kedves a cica, nyilván imádják őt. Én is belepusztulnék, ha elveszne a cicám...
2012. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!