Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ötletek cicanévre?

Ötletek cicanévre?

Figyelt kérdés

Egy nagyon édes kis bújós cirmos szőrgombolyagom van, de nem nagyon tudok neki nevet adni... Olyan kis különleges. Kedves, nyugodt, de néha rájön az öt perc és akkor nagyon játszik. Különleges nevet akarok neki. Ötletek? :)

Kislány.


2012. okt. 5. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sicka
2012. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nutella!!:)
2012. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
maya,luna
2012. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D Megy a pontozás(:

Várok még ötleteket!

2012. okt. 5. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 kandurkam van, a kicsi Peti cica, a nagy pedig Vadoc (mert az is :P) de szoktuk Fisko-nak is hivni, a parom talalta ki( igazabol semmit nem jelent,romanul a fisicuri azt jelenti,amikor a fempenzt 10essevel oszlopba rakjak) :P de aranyos a Fisik :D es akkor ebbol jon neha a fisik fosik :))))
2012. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi macskánk neve Lina. Becézve: Linus, Linca, Lincus. Szerintem aranyos név :)
2012. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Haha :D

Aranyos nevek :)

Nekem is megfordult már a fejemben a Luna, Lina, Liliom, lilla stb. L betűs nevek :D

2012. okt. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!