Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért issza meg a cicám az...

Miért issza meg a cicám az utolsó cseppig a tejet, ha utána undort jelezve kaparászik?

Figyelt kérdés
Egyéb őkelmének nem tetsző dolgoknál legkésőbb az első nyalintás után otthagyja a kaját, és ki is mutatja nem tetszését. A tejet viszont rögtön az utolsó cseppig jóízűen kiissza, utána törölgeti a padlót.. Most akkor szereti vagy nem?

2012. okt. 5. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám is kaparja a padlót:D Eddig mindegyik macsekom ezt csinálta:) Ez egy fura szokás...:)
2012. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Ez nem az undor kifejezése!

Hanem az elásást imitálja, nyilván a padlón nem tudja, de imitálja!

2012. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A teljesen kinyalt tejes tálat akarná elásni?

Én úgy vettem észre akkor szokott kaparni, ha nem ízlik neki valami. Onnan veszem, ha rég kapott kaját, akkor is otthagyja ilyenkor. Kerülgeti, szagolgatja, belenyal, de nem eszi meg..

2012. okt. 5. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért kapar, mert még maradt a tányérban és el akarja ásni. Időnként az üres tányérnál is csinálják, de biztosan nem az undor miatt.
2012. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha eltünteti, akkor ízlik neki:)

Az én cicáim is a kinyalt tál körül kapirgáltak:D

2012. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokta a cicám kaparni a padlót a tányérja körül. Valóban az "elásom ezt a finom falatot későbbre" jele.
2012. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mecse ***** válasza:

Igen, az elásást imitálja, nem pedig a nemtetszést fejezi ki, amit gondolhatsz onnan hogy az utolsó cseppig megitta a tejet :)


Az én macsekom is körbekapirgál minden neki ízlő dolgot, ha valami extra finom volt akkor az üres tálkát is, amin ugye ott a szaga az ízletes falatoknak.


Teljesen természetes amit a cicád csinál.

2012. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!! és amikor kapar, de hozzá sem nyúl?? beleszagol megint, újrapakar, de megint otthagyja?? aztán mintha nem is kapott volna, újra kajáért nyávog.
2012. okt. 5. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!