Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elkapta a parvot....

A macskám elkapta a parvot. Meg fog gyógyulni ha 2 éves?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta hogy 80% túléli ha felnőtt de most nagyon kifogytunk a pénzből és anya nem akar rá költeni és az összes pénzem elvette tőlem.Szerintetek van még remény?4 napja vettük észre és 2. volt orvosnál.Sokat iszik és ha úgy látom akkor adok neki fecskendőből vizet hogy ki ne száradjon.Sajnos enni nem eszik de gyümölcs cukros vizet adunk neki hogy legyen energiája naponta vagy 6* felmosok hipós vizel mert az olvastam hogy csak az tudja a parvot eltüntetni.Csak 2-szer láttam hogy hányt de tegnap egész nap folyt belőle a vér de most már elált.Még mindig hasmenése van de már látom benne az életet ami tegnap nem volt meg benne.Most is az ölemben alszik szerintetek túléli?Bocs ha hosszú lett.

2012. okt. 5. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reménykedj, gondozd és nagyon akard a gyógyulását. Biztasd őt is, hogy "akarj meggyógyulni kiscicám, mert nagyon szeretlek" Tegyél meg érte mindent és talán megmenekül.
2012. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egész nap csak vele foglalkozok mindig mellette vagyok
2012. okt. 5. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy így gondozod van rá esély. Persze nagyon fontos lenne az orvosi kezelés is, próbálj anyuddal beszélni.
2012. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát sajnos mindent próbáltam de semmi

most elég szarul állunk anyagilag és mielőtt valaki beszól amikor jött a cica még jól álltunk de a macskámat elég sokszor kellet állatorvoshoz vinni mert a beteg szomszédom mérget tart magánál meg a macska befőttes gumiban jött haza a lábán és 3-szorosára dagadt :S


De most szerencsére a hétvégén mindig vele lehetek :D

ma is majdnem elaludtam a suliban mert direkt felkeltem 2:00 kor 4:00 kor és 6-kor meg keltem szóval vize mindig van a környezete is tiszta és az almot is rendszeresen takarítom

2012. okt. 5. 20:47
 5/13 A kérdező kommentje:
És az kihagytam hogy sokszor megy az ablakba és nézi az utcát nem tudom hogy számít e vagy nem de azért leírtam
2012. okt. 5. 20:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi sem állunk jól anyagilag, megértelek, pedig nekünk is kellene pl. ivartalanítani. Ha javulást látsz rajta az mindenképpen jó jel, és a cica nem is pici. A menhelyeken van, hogy a 3 hónapos cica is felépül és ott azért rosszabbak a körülmények.
2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát igen már rég ki akartuk kapatni de akkor pénz nincs vagy amikor jó lett volna akkor az orvos nem ért rá de a legjobb hogy rejtett heréje van ami 12 és még kedves volt az orvos
2012. okt. 5. 21:12
 8/13 A kérdező kommentje:
12 ezer bocs
2012. okt. 5. 21:13
 9/13 A kérdező kommentje:

Most evet nyers csirkemellet és nem keveset :D

Már jobban néz ki remélem hogy nem lesz baja

2012. okt. 5. 21:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Hú az jó hír! :)
2012. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!