Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az ami tipikusan jellemző...

Mi az ami tipikusan jellemző a macskákra?

Figyelt kérdés

Például ha a kezemben fogom egy kézzel a másik kezemben meg mondjuk valamilyen felvágottat vagy számára finom kaját tartok akkor egyből a két első lábával próbál odanyúlni és így folyamatosan nyúlkál a lábaival

Meg a széken ülve is próbálkozik az asztalnál, csak így óvatosan nyúlkál fel az egyik lábával.

Neked például miket szokott csinálni?:)



2012. okt. 7. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a kezdet kezdetén nem szoktatod le róla, akkor legközelebb már a te tányérodból szedi ki amit megkíván: először csak a lábával nyúl bele, később felmegy az asztalra, és a szájával eszik bele a tányérodba.

Nem tudom, ki hogyan van vele, nekem abban a vendégségben elment az étvágyam, ahol ezt láttam, és a háziasszonyt nem zavarta. Engem igen!

2012. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
41%
Minden jellemvonás, egyén, és fajta függő!
2012. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok a kérdésre!
2012. okt. 7. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

tipikusan jellemző?

a macska csak kihasználja az embert :) addig kell neki, amíg eteti :)



amúgy nálunk boci szemekkel puncsolnak kajáért, de az asztalról állat nem kap ételt. és mivel ezt ők is pontosan tudják, így már nem próbálnak manccsal puncsolni :) de a bociszem megmaradt ^^


illetve ha pattogatott kukoricát eszek, akkor az egyik leül velem szemben és arra vár, hogy lankadjon a figyelmem és kilop egy szemet a tálból :D

2012. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem használja ki. hozzánk jár egy vagy húsz éve, kaját nem akar (pedig próbáljuk etetni), csak látogatóba jön.
2012. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!