Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta táp jó a cicáknak?

Milyen fajta táp jó a cicáknak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoraltilag bármelyik cicatáp jó lehet, ha figyelembe veszed hozzá a cicus életkorát, tehát kölyöknek kölyöktápot, stb. A többi pénztárcafüggő. Ha nem muszáj, ne Tesco cicaeledelt adj neki, abban semmi vitamin nincs, ráadásul csak egy adag zsír az egész. Ha megteheted, egalább a Darling-ot válaszd, ha konzervről van szó, az nekem bevált. A szárazból pedig Kitekat-ot szoktam venni, szereti a cicus. Aztán ezeknél még sokkal drágább tápok is vannak, bár az is igaz, hogy sokszor az ár nem tükrözi a minőséget. A Purina sem rossz, javaslom próbálj ki többfélét és meg fogod látni, hogy melyiket szereti.
2008. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is többféle táppal kínáltam már a cicámat.A száraz eledelek közül a Wiskas vált be,reggel mindig ezt kap,lehetőleg tonhalasat.A legtöbb cica nagyon szereti a halas ételeket.A szószós eledeleket kedveli a legjobban persze!A közelmúltban fedeztem fel,hogy a dm-ben kapható szószos cicaeledelek milyen jók!Változatosak,van bennük vitamin is,és már az illatuk is ínycsiklandó.Ráadásul nem is drágák.Az én kiscicám ezeket imádja a legjobban.Próbáld ki,a többi márkával együtt,majd elválik,hogy Őcicasága melyiket szereti a legjobban.
2008. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A márkás cica eledelek a legjobbak, azokban télleg van vitamin. Az én cicám a wiskast szereti a legjobban a száraz ételek közül.Ha a cica nem eszi a konzerves ételt és régebben ette akkor csak az a baja, hogy más fajtát szeretne, de persze egy idő után megint vehetsz olyan fajtát nek. :)
2008. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak megjegyezném, hogy az említett tápnak csak a neve márkás, az összetétele nem. Az igazán jók a prémium tápok, amik csak állateledel-boltban és állatorvosnál kaphatók. Na, persze, az áruk is ennek megfelelő...
2008. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél:

-Simbát,

-CBa-sat.

Nagyon büdösek!

Vehetsz:

-Kitekatt,

-Wishkas

-(és még ami nem büdös)

Én nem ajánlom az alutasakosakat.Igaz,olcsó,de az én macskámnak nem elég 1 étkezérse sem.


Ja és még valami.Az macskám egyszer kihányta a CBA-ásat...:(

2008. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a whiskast,a kitekatot mellőzd!!!!tele van tartósítószerrel
2009. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szárazkajából mi Royal Canin-t adunk... De néha kap kitekatos konzervet is...
2010. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!