Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha állatorvos féregtelenítette...

Ha állatorvos féregtelenítette a macskát, az mennyi idő alatt szokott hatni?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk el a menhelyről. Két hetes kb., az anyja nem táplálta. Bolhás és férges is. Amúgy tündéri kismacska. Viszont ma hányt és ment a hasa is. Lehet, hogy ez a férgesség miatt van?
2009. aug. 5. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A féreghajtó (ha elegendő mennyiségben kapott) a bélben élősködő kifejlett férgeket pusztítja el. Ahhoz, hogy az összes, esetlegesen még fejlődésben lévő alak is elpusztuljon, még legalább 2-3 alkalommal kell széles hatásspektrumú féreghajtó gyógyszert kapnia. Hasmenést okozhat a férgesség, de nem csak az, érdemesebb lenne egy komolyabb kivizsgálást csinálni, akár széklet tenyésztéssel is. Nem olyan drága, főleg ha azt is nézzük mennyi időt és pénzt spórol az ember, ha célzottan kezelik az állatot és nem csak úgy próbálkoznak vaktában.
2009. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak!


mellesleg 1 tabi kb fél-1 nap alatt szokott hatni.


sok sikert a bébihez!

(anno az én 3 hetes cicámnál a trovet tápszer, immunovet, és calopet kombináció jött be)


Caelestis

2009. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az a féreghajtó hatása lesz. Az én cicám is így járt. Adjál neki laktózmentes tejet.
2009. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!