Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 5-6 hetes cicánál már...

Egy 5-6 hetes cicánál már áttérhetek a napi háromszori etetésre?

Figyelt kérdés

Van két talált cicám már 3 hete, én etetem őket és gondozom őket azóta. Tejpótló tápszert kapnak és már a cicapástétomot is ügyesen eszik, meg már lassan mindent.

Eddig naponta többször kaptak enni, éjszaka is. Maradhatok most már lassan a napi háromnál?


2009. aug. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2009. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A macskák nem úgy esznek, mint a kutyák, ők felnőtt korban is többször esznek egy nap keveset. Az én 2 éves macskám is legalább 4 alkalommal eszik egy nap, de inkább többször. Még 1-2 hétig maradj a mostani etetési rendnél, aztán lassan elkezdheted adni nekik a száraz tápot. Tedd ki majd nekik a napi adagot és hagyd, hogy akkor és annyit egyenek, amikor és amennyit akarnak.
2009. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, nekem is vannak 5 hetes kiscicáim és kutya konzervet szoktunk nekik venni azt nagyon imádják,meg laktózmentes tejet szoktunk nekik adni.
2009. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 6. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző, a macskáidnak ne adj kutyakonzervet, abban nincs taurin, és emiatt meg is vakulhatnak!
2009. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!