Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Be szoktátok oltatni a cicátokat?

Be szoktátok oltatni a cicátokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen oltást kap, mennyi időközönként?

2012. okt. 9. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, kombinàlt oltàssal. Az több betegség ellen jò. De most hirtelen meg nem mondom milyen gyakran kell beadni. Először 2* nem sok különbséggel aztàn néha el kell vinni emlékeztető oltàsra asszem.
2012. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem oltottam be még egy macskámat sem. Nagyon hosszú ideig is élt némelyik, soha nem voltak betegek.
2012. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Igen be.


Évente kombináltat kap!

2012. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mecse ***** válasza:

Persze hogy be.


A kölyökoltások után évente kombinált oltást kap. Oltatom veszettség ellen is, a saját lelkem nyugalmáért, pedig a cicám benti macsek :).

2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es!

Némelyik élt hosszú ideig, tehát valamelyik nem. Gondoltam voltak sokan, akik eltűntek. Honnan tudod, hogy nem azért tűnt el, mert elment megdögleni, mert görcsös hányás és véres hasmenés jött rá, amibe hamarosan belepusztult. Vagy lehet, hogy volt olyan macskád is, akit azt hiszed, hogy megmérgezte a szomszéd, pedig mondjuk a parvo vírus támadta meg és amiatt döglött még meg a közelben mások macskája is, mert könnyen terjed és nem a gonosz szomszéd mérgétől.

benti macskákat is beoltatom, mert cipő talpon is be lehet vinni a vírusokat.

2012. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze. Az állattartás felelősséggel jár, és ez is hozzátartozik.

Benti cica, még kicsi, első 2 kombinált oltását már megkapta. Már csak évente kell vinni az ismétlőre...

2012. okt. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdés :) persze,hogy kapnak oltást.Kicsiként 2*kombi aztán évente ismétlő.Én purevax-ot adatok be nekik ez nagy kombi,de megéri :)
2012. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem sosem volt cicám, és most úgy alakult, hogy befogadtam egyet, felnőtt cica, nem tudom volt-e oltva, de tudom, hogy elég eltérő a vélemény ez irányban, azért is kérdeztem.
2012. okt. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!