Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehet hülye kérdés, de...

Ez lehet hülye kérdés, de megmelegíthetem mikróban a cicámnak az alutasakos eledelét? Szegényt úgy sajnálom, hogy a hideget eszi. :D Vagy ez nem zavarja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
dehogy zavarja. kaja-kaja, egyremegy.
2012. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha nem a hűtőben tárolod, vagyis legalább szobahőmérsékletű akkor nem kell/szabad melegíteni.
2012. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Spejzban ami most elég hideg. :/
2012. okt. 9. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Szobahőmérsékletre melegítsd fel, ne melegebbre.
2012. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt felbontod, tedd bele forró vízbe. Én úgy vettem észre, hogy a mikrózott konzervet mintha nem ennék olyan szívesen (és nem azért, mert forró). Úgy csinálom én is, hogy egy kisebb konzerves dobozba rakom a kimért adagot és azt állítom forró vízbe.
2012. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mecse ***** válasza:
100%

Azért nem nagyon ajánlott melegítgetni a kaját a cicádnak, mert ha esetleg túl melegre sikerül és a macska száját megégeti, akkor esélyes hogy soha többet abból az eledelből nem fog akarni enni mert összeköti az illatát a fájdalommal.


A forró vizes ötlet nagyon jó, az melegít rajta annyit hogy kompenzálja a spájz hidegét szobahőmérsékletig :)

2012. okt. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vicuska87 ***** válasza:
63%

Vagy melegvízbe teszem, vagy a radiátorra!

Hidegen semmi szín alatt se add oda nekik, nem egészséges!

2012. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

de remélem nem tasakostól tetted/teszed a mikróba...

(fémborítású belül a tasak!)

:)

2012. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hidegen nem egészséges....


és a vadon kószáló cicáknak ki melegíti meg az egeret? vagy a jótékonykodó nénikék által kirakott kaját?

ha mondjuk elkapta és elviszi magával, akkor kihűl télen a szerencsétlen rágcsáló, nem?

2012. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
A macskát melegítsd meg benne.
2012. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!