Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki segit meghatározni brit...

Ki segit meghatározni brit kiscicáim szineit? (törzskönyvhöz´)

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
talán egy tenyésztőt kellene megkérdezned h h van ez a törzskönyves dolog vagy esetleg állatorvost, vagy nézz körül a neten h milyen színeket írnak a cicákhoz és amelyik hasonlít a tiédhez azt írd bele.
2009. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom tözskönyvet a tenyésztő állítja ki, tehát ha a tenyésztőtől nem kaptál törzskönyvet akkor ott valami nem stimmal! Ha pedig nem tenyésztőtől vetted, akkor nem is tudsz törzskönyvet kiállíttatni mert csak törzskönyves szülőktől származó cicának lehet törzskönyve!
2009. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted és mennyiért a cicust, ha lehet kérdezni?
2009. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már nem aktuális de én tudtam volna segíteni. Ha kell segítség csak szólj bármikor :) Amúgy én Maine Coonos vagyok de a britknék az alap szín a kék, és a lila és ezeket lehet még fokozni fehérrel esetleg barack színnel de az már tricolor lesz :)
2010. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!