Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy találok nekik gazdit,...

Hogy találok nekik gazdit, illetve hogyan lehetne emberhez szokatni őket?

Figyelt kérdés
Van két kiscica és az a helyzet, ha nm találok nekik gazdát elpaterolják őket :( Meghirdettem mindenhol őket, újságban, facebookon, apródon, jófogáson, kiscicán. Van még ötletetek? A másik gondom, hogy nagyon félősek, alig tudom őket megfogni, de az egyiket már sikerült az ölembe venni, csak folyton ki akar ugrani. Mit lehet az ilyen cicákkal csinálni? Suli után egyből megyek hozzájuk, etetem őket, meg próbálom szelídítgetni, engem már megszoktak, de nem igénylik a társaságomat :( Félek, hogy így senkinek sem kellenek. Valami tapasztalat valakinek? Az ilyen cicákból lesznek lakásban tartott bújós cicák?

2012. okt. 10. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetnek belőlük szoba macskák. Én egy ilyen macskát vettem magamhoz, kinti volt és félt az emberektől. 1-2 hét alatt úgy megszelidült, hogy azóta is odavan értem. Az alomra meg 3 nap alatt rászokott. Akkor tudnád szerintem őket megszelidíteni, ha hazavinné őket. Nem tudom mik a lehetőségeid, de bent lakásban könnyebb lenne. gy viszont előfordulhat, hogy a "nyakadon maradnak", sajnos rengeteg a kismacska mindenfelé, nem könnyű gazdát találni. Állatvásár nincs a környéketeken? Talán ha már szelídek, ápoltak, könnyebben találnál gazdát is, kötsz egy szép kis masnit a nyakukba és úgy viszed ki a vásárba, szerintem felfigyelnének rájuk :))
2012. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az közeletekben lévő állatmenhely is segíthet a gazdikeresésben.
2012. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van :) Lehetőségem nincs, mert van bent cicám, aki nem szereti a kiscicákat :(
2012. okt. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!