Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaalom napi tisztán...

Macskaalom napi tisztán tartása? Ki hogy szokta?

Figyelt kérdés

Van valakinek olyan szőnyege, ami direkt az alomtál elé való, hogy lejöjjön a macsek lábáról az alom? Tényleg jobb, mintha egy sima szőnyeget tennék oda? (Most sima van, de nem az igazi.)


Illetve lehet, hogy hülye kérdés, de ti a termést a kukába dobjátok vagy a wc-n húzzátok le? Szilikátos almot használok, attól ugye nem tud eldugulni a wc?



2012. okt. 11. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A wc szerintem bármitől képes eldugulni, de nálunk oda megy a termés - mármint napi szinten, alomcserekor egyértelműen kuka. Arról, hogy létezik-e ilyen szőnyeg, nem hallottam, nálunk parketta van, és, mivel a nagyságos kisasszony egyébként is szereti kikaparni az almot, naponta seperni kell.
2012. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem sima lábtörlő van előtte, jobb, mint a semmi, még nem láttam direkt ehhez való szőnyeget.

Én is szilikátosat használok, kaki megy a wc-be, nem dugul el, pedig több macskám is van, napi 10 széklet kb :D

2012. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Vicuska87 ***** válasza:
41%

Én egy padlószőnyeg darabot szegettem be, és az van alatta. Így is úgy is mindennap takarítok, úgyhogy nekem mindegy. Szerintem a drága csodaszőnyeg sem tesz többet!

Én Premiere excellente almot használok, ami betonitos!

Minden nap 2x reggel és este tisztítom, kiszedem a pisit, és kakit belőle, egy újságpapírra, és megy a kinti konténerbe.

2012. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is szilikonosat használok, és a terméket a wc-be dobom. Mivel arra csak pár szem ragad rá, ezért annyitól nem dugul el.

Szőnyegem nincs, de akarok, úgyhogy erre a kérdésre engem is érdekel a válasz. :)

2012. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Na nekem is az lett volna a kérdésem hogy mit lehet tenni az ellen hogy a macskaalmot szanaszét hurcolják a lakásba a macsekok. Két macskám van és elég nagy a forgalom az alomban, hiába söprök, porszívózok naponta kétszer, így is mindenhol alom darabok vannak. Mi is szilikát almot használunk. Ez a "kilépő" szőnyeg jó ötlet? Beválik?
2012. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 cicának 2 fedett alom van, az egyik előtt van kilépő, de túl sokat nem ér, ugyanúgy jut alom messzebbre is.

Én naponta egyszer takarítom az almokat, egy zacsiba teszem a cuccot, aztán kidobom a kinti kukába. Ha a WC-ben lennének elhelyezve, a kakit valószínűleg lehúznám, de a pisit semmiképp, én félnék hogy eldugul.

Premiere Excellent almot használunk mi is, messze a legjobb amit eddig próbáltunk.

2012. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én BioLux almot veszek neki, csak ebbe hajlandó tojni. És a wc-be landol a végtermék. Egy műfű darab van az alom előtt, amit kicsit megtapos mindig amikor végzett. Soha nem tapasztaltam még alomdarabkákat a lakásban.
2012. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ami az "ujjaik" közé szorul, azt ki is hozzák. Van nekik egy plafonig érő kaparóoszlop, szerencsére ott tisztítják ki, nem sokat hordanak szét. A Fressnapfban láttam egy szőnyeget, de nagyon drága.
2012. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Általában én is reggel este szoktam takarítani és kiviszem a kakik a szemétbe.

Szőnyeg van a wc előtt és jobb, mint mikor nem volt.


Holnap megyek fressnapfba, megnézem hogy mennyibe kerül a szőnyeg, lehet hogy veszek.

Viszont a premier csomósodó almát kipróbálom, mert engem kicsit zavar, hogy a szilikátos alomban ott marad a pisi és sárga az alom.. Igaz eddig így is ez a legjobb, de egy próbát megér a csomósodó és most akciós a fressnapfban. :)

2012. okt. 11. 20:48
 10/19 Vicuska87 ***** válasza:
Most van vanília illatú, leárazva, holnap megyek én is veszek 5 zacskóval!
2012. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!