Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska vs függöny. Van valakin...

Macska vs függöny. Van valakinek egy jó taktikája?

Figyelt kérdés
Új cicánk van és gyönyörű, új függönyünk. Már kezdi a macska felfedezni, de előre félek tőle, hogy tönkre teszi.
2012. okt. 11. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Van macska távoltartó spray. Azt megpróbálhatod.
2012. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vizipisztoly. De komolyan, ha azt látod, hogy arrafelé nézeget/játszadozik akkor "lelövöd". Próbáld meg úgy csinálni, hogy ne lássa, te voltál. Hamar rájön, ha odamegy a függönyhöz kap egy kis vizet....
2012. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A vízipisztoly szuper ötlet, sajnos a macska távol tartó spray nem vált be.
2012. okt. 11. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a pisztoly is csak akkor működik, ha otthon vagy. A cica nagyon elvetemült állat, a helyedben lecserélném a függönyt amíg megnő a macs.
2012. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Az enyémek csak kiskorban piszkálták a függönyt,felmásztak rá a plafonig :D nagy korban viszont le se tojják. Igaz, már leszoktam a függönyökről, csak szalagfüggöny van :)
2012. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok jó ötletet adni. Nekem azóta "gond" a függöny, mióta 2 cicám van. Játszanak, hajtják egymást és nem zavarja őket, ha a függöny két oldalán vannak :) Már beletörődtem. Még elnézegetem egy darabig, aztán vsz. levágatom rövidre.
2012. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem semmi nem vált be, pedig mindent megpróbáltam.

Isten nyugosztalja szegény megboldogult, gyönyörű, földig érő függönyömet. :(

Most ugyan olyat csináltatok mint volt, csak nem fog földig érni, épp hogy csak az ablak alá egy 20 centivel. Sajnálom, mert így nem lesz olyan szép, de talán egyben marad.

2012. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a macska és a függöny viszonyból a macska győztesen a függöny lyukasan uram bocsá, szakadtan kerül ki.Már két függönyöm tették tönkre a cicáim. Kor nem számít. Idősnek és fiatalnak egyaránt kedvelt időtöltése a függönyök szúnyoghálóvá alakítása.
2012. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

A "vizipisztolyos" vagyok.

Szóval a mi macskánkat ezzel tudtuk megnevelni. Jelentem a függöny egyben van, az akváriumhoz nem megy. A macskák nem hülyék, össze tudják rakni: tiltott dologhoz megyek, jön rám a víz. Vagy csak a miénk extra okos (sziámi)....

2012. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!