Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj van a cica szemével. Mit...

Kamcikusz kérdése:

Baj van a cica szemével. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A cicám belső szemhélya kilátszik, nem láttam hogy verekedett volna vagy egyebek. valami betegség/fertőzés??

Vigyem orvoshoz, vagy itthon is lehet kezelni előírt krémel szemcseppel?



2012. okt. 12. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvoshoz vidd, mert ő tudja, hogy pontosan milyen krém kell rá, és valószínűleg kell neki vitaminjekció is.
2012. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bakó László Ábel válasza:
0%
Fertőzés ki van zárva... Inkább verekedett, vagy vmi kikapta a szemét... És krémet vagy szemcseppet csak állatorvos adhat, mert te nem kaphatsz vény nélkül. Viszont az állatorvos drága mulatság, szal szerintem várj néhány napot, és ha nem javul, akkor vidd el.
2012. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Drága mulatság? A megnézésért nem kér pénzt! És ha valami baj van, tud rögtön segíteni a macskán!
2012. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a macska napokig szenvedjen...
2012. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd minél hamarabb orvoshoz. Az én kutyám egyszer belerohant egy véknyabb ágba, és olyan lett a szeme fél óra alatt, mintha kiszúrta volna a szemét. Szerencsére az orvos gyorsan felírt neki szemcseppet, meg krémet és 2 nap alatt semmi baja nem volt:)
2012. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vicuska87 ***** válasza:
Minél hamarabb orvoshoz vele!!
2012. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!