Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemnormális eszmét érzek a...

Zsizsik666 kérdése:

Nemnormális eszmét érzek a fejemben a macskámmal kapcsolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemtudom, előző kérdésem törölték. Az a kérdés, egy macska lehet-e olyan, hogy tudatosan keresztbe tesz az embernek? Lehet annyira "okos" egy macska, hogy direkt, szándékosan csinálja a rosszat? Sőt még azt is tudja, mi fog következni? mintha a jövőbe látna, hogy mivel mit tud elérni, és alkalmazza is azt?

(Ha nem jó itt rakassátok át az ezotériába, nemtudom hova kell ezt írni)

Gondoltam itt több macskás lehet, mint az ezoba...



2012. okt. 13. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De mire gondolsz, levesz pénzt a bankszámládról?
2012. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most ez tényleg fontos. Van-e valakinek "különleges" macskája? Nem egyszerű állati intelligenciára gondolok, hanem, mintha túljárna az ember eszén..mintha gondolkozna. S előre is látná a reakciómat, vagy a jövőt, vagyis mintha tudná, ha csinál valamit, abból mekkora galiba lesz. S ezt alkalmazza is. Most lehet hogy én bolondultam meg, de a kérdés komoly és van ilyen és már kezdek félni a macskámtól! :(

Jó lenne ha megnyugtatnátok, hogy nem lehetséges ez...

2012. okt. 13. 18:14
 3/11 A kérdező kommentje:

Törölték mert trágárságszűrőn nem megy át a neve. A neve Bagolymici akkor (a mici helyére tegyetek egy csúnya szót, ami rimmel vele).

Szóval kiskorában is problémás volt. A nevét onnan kapta, hogy szeret a szekrény tetejéről nézni, nagy szemekkel, mint egy bagoly, a trágár utótagot meg onnan, hogy nagyon szemét, ugrál, harap, csikar, támad az emberekre. Vittem orvoshoz, állítólag normális.

Szóval utolsó két húzásával keresztbetett. Pókhálóztam, és zenét hallgattam, hirtelen felugrott a székre,mikor a nagy becsben tartott, nagyanyám szentképét próbáltam lepókhálózni, s megijedtem. Alacsony vagyok, alig érem fel, leesett a kép, ahogy a macska rámugrott én hirtelen le a székről, és még nem elég, hogy összetört a kép, de ráugrottam, így meg is lett taposva :( Persze azt hitték direkt csináltam, pedig nem :(

Akkor a hugom anyósa borozott lent anyámmal, én nem tudtam hogy iszik, meg a hugom anyósával volt régen nézeteltérésünk, mert a hugomat piszkálta én meg beolvastam neki. Szoktunk piákat venni. S én vettem egy eperfahordóban érlelt pálinkát, a szekrény tetejére tettem, megyek le, nem is néztem, anyámék mit csinálnak, csak a macskát lesem egyből mindig, és rákiabáltam, mert fent volt a szekrény tetején és szagolta a páleszt: "Az az én piám, Bagolymici!" Közben a hugom anyósának ilyen nagy keretes szemüvege van, és azt hitte neki mondom. :S Mert az olyan baglyos beütésű szemüveg...a mici (trágár szó) azt is magára vette, és odavágta: "Jó' van akkor idd meg!" Meg hogy hogy lehetek ilyen bunkó. Én meg magyarázni akartam, hogy a macskának, mondtam. De hugom meg anyám röhögtek, mint az állat, hugom anyósa, meg felkapta a vizet és elment. Nem hitte el, hogy a macskának szóltam, pedig ez a neve.

Meg ez a macska tudja pl. mikor jövök haza, ha sötét van, mindig a lábamra ugrik, és állítólag nem ül az ajtóban, mert figyelték már, hanem "érzi" mikor jövök...és előtte megy oda. Aztán éjszaka, a papucsokat a fürdőszoba elé játssza, ha megyek ki, essek már fel benne :S

Meg a domestosra nem volt rátekerve a kupak, a kád szélén volt, és belökte fürdéskor a vízbe! Véletlenül sem a tusfürdőt, vagy akármit, pedig sok cucc van a kád szélén. Szóval...mintha szórakozna velem.

2012. okt. 13. 18:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem már így nincs a kiírással gond? Én komolyan mondom, hogy félek egy kicsit tőle, most is kicsuktam inkább a szobából :(
2012. okt. 13. 18:35
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, mikor meg voltam fázva, utána fájt az orrom és vérzett, a macska meg pont akkor harapott bele este. Feküdtem, néztem a TV-t. De még sok apróbb ilyen dolgot is, csak hosszú lenne már.

Ugye, ezek véletlenek? Vagy ha nagyobb lesz, mit várjak tőle?

2012. okt. 13. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes :D Nem tudom, hogy véletlen-e, én hiszek mindenféle mágikus dologban, meg abban is biztos vagyok, hogy az állatok nem hülyék. Szóval nem tudom.
2012. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:D

Énis tudtam, hogy nem h.lye, szóval pl. a gyerekeket meg nem csikarná, akárhogy nyúzzák, a növényeimet nem bántja, pedig, csak rászóltam párszor, hogy nem szabad, de azért mellette sok(k) amiket csinál.

Voltak olyan kutyáim, hogy elmagyaráztam nekik, nem szabad bántani a macskákat, és nem is bántották soha, stb. Vadmacskát is simogattam már, adtam neki enni, valahogy tudta, hogy nem akarom kiszakítani a környezetéből, érezte, vagy nemtudom... De ez a macska már mindenen túltesz néha, úgy érzem :( Ezt nemtudom hova tenni, egyáltalán merjek-e vele aludni, vagy a szemem nyomja ki legközelebb?:O

2012. okt. 13. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha adsz neki masik nevet, nem akar megolni. :P En is meg akarnalak olni, ha ilyen nevem lenne.
2012. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden csak azért van mert érzi, hogy félsz tőle, vagy nem kedveled :)
2012. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami, utolsó. Nem is az, mert szeretem, eddig nem is féltem tőle, inkább lehet azt érzi, hogy ÚGYSEM csapok neki oda, pedig már mindenki odacsapott neki, mert tényleg nagyon rossz. :) Szóval lehet, hogy érzi, hogy velem ugyan nyugodtan kib@szhat.
2012. okt. 15. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!