Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki hova tünteti el a használt...

Ki hova tünteti el a használt macskaalmot? A kuka enyhén szólva bűzlik tőle pedig rendesen elkötöm a zacskó száját a WC-be pedig félek lehúzni nehogy elduguljon. Kezdő macska tartó vagyok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Márpedig kuka. Dupla zacskóba kötve. És érdemes a kukába is kukazsákot tenni.
2009. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Vidd le a konténerbe, ne tartogasd a lakásban.
2009. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Vedd a fáradtságot és sétálj el vele a nagy kukáig. 15f
2009. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
Macskaalom a wcben feloldódik. Nincs macskám, csak a szomszédnak segítettem, amikor nyaralt; ő mondta, hogy húzzam le a wcn.
2009. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Ucsó jó nagy baromságot írt! Mikor kezdők voltunk- 3 macskával- a társasházban a WC-be kűldtük mi is a cuccot hónapokon át,azután egyszer csak eldugult a ház főülepítője -vagy mi?!- na lett ám hadd el hadd!%!!!!Óriási botrány volt, a csatornázási művektől kellett kihívni szippantós csapatot, a pincében a követ is fel kellet törni, írtó nagy botrány volt belőle, úgyhogy a WC felejtős. Kuka!
2009. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kertesbe lakom és nem tartom a lakásban a használt macska almot rögtön kiviszem a kukába de az bűzlik főleg ebben a melegben a férjem pedig őrjöng hogy minek nekünk macska. :-((
2009. aug. 6. 20:01
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Kedves engem lebarmozó! Odaírtam, hogy nincs macskám, nekem a szomszédom mondta, hogy így csináljam. Örülök, hogy ilyen kedvesek itt az emberek:) próbálok segíteni és lebaromznak.
2009. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Kinti cicus miért nem kint végzi a dolgát? Az én panelcicáim bent végzik, da barátomnak volt 2 cicája, ő is lakásban lakott, és még így is leengedte a cicákat és ott pisiltek kakiltak. Én a lakótelepen a 10.-ről ezt nem tehetem meg. A ti helyzetetekben nektek is és a cicának is kényelmesebb lenne, ha kint vécézhetne.
2009. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, kint cicus helyett azt akartam írni, hogy kertes házban élő.
2009. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Nekünk se dugult el soha a wc anno.Tényleg feloldódik a macska alom.Éveken át soha nem volt probléma..

Szóval ez nem baromság. :)

2009. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!