Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki hova tünteti el a használt...

Ki hova tünteti el a használt macskaalmot? A kuka enyhén szólva bűzlik tőle pedig rendesen elkötöm a zacskó száját a WC-be pedig félek lehúzni nehogy elduguljon. Kezdő macska tartó vagyok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
Na, köszönöm. Amúgy ha kísérletezős vagy, meg is nézheted, hogy egy kevés "cuccos" macskaalmot beleraksz egy vödör vízbe. Tuti feloldódik, mivel homokszerű.
2009. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
wc-be semmiképpen ne húzd le, mert előbb-utóbb eldugul. Vagy kuka, vagy pedig van olyan fajta amit a kertbe lehet szórni (persze ha kihalásztad belőle a kakit) önmagában.
2009. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk már többször is eldugult a wc, hát nem egy jó ötlet... csak hogy beleszóljak én is a vitába:D

De mióta kertesben lakunk megy ki a cucc a kukába, csak a kakit húzd le a wécén.

2009. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
30%
ÉN azt hittem, hogy ha valamitől eldugul, az a kakis-alom. Mert ugye nagy csomó van összeragadva. Akkor mitől dugulna el?? A kakit kell leszűrni a lapáttal és kidobni (kuka vagy wc).
2009. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Előre is bocs az off-ért. Lassan úgy néz ki, senki nem tud hasznos választ adni. Dúl a háború, gyerekek! :)

Egyébként a kérdésre válaszolva: A mi szomszédunk a ház konténerébe hordja le (panelban lakunk). Amíg kertesben laktam, és voltak cicáink, addig ők kint végezték a dolgukat.

2009. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Kertesben lakom, a komposztra rakom, rá egy lapát föld. Tökéletesen működik.

Hogy én is beleszóljak a WC-s témába: az alom alapanyaga perlit, az pedig sosem oldódik fel vízben. Nehogy a WC-be öntsd!

2009. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%
Valakinek a wcje bírja, valakinek nem :D
2009. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseréld le a kukát ha bűzlik annak ellenére hogy le van zárva. Én is oda viszem ki a használt almot, mégsem bűzlik.
2009. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a kakit szűrőlapáttal kiszedni és a wc-be dobni, a többi alomanyagot szemeteszsákban levinni a kukába. Az alomanyagtól bizony eldugulhat a wc!
2009. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Hát ez elég vegyes, miért nem kint végzi mert még nem kezdtem el ki szoktatni, nem rég van nálunk úgy tudom 3 hét után kell elkezdeni.

És én úgy tudtam a macska nem kérezkedik ki mint a kutya úgy hogy bent is kell alomnak lenni.

Köszi a válaszokat mindenkinek várom a többit de WC kilőve ha eldugulna biztos mehetnék cicával együtt :-)))))

2009. aug. 6. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!