Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenkinek büdös a macskája?...

Mindenkinek büdös a macskája? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Az enyém büdös. Még kölyök, most került hozzám. Az első macskám, nem értek hozzá. Fürdetni még nem fürdettem, az előző gazdája azt mondta nem bírja. Létezik valami macska dezodor?:D Benti cica, szóval jó lenne ha nem lenne szaga. Van ötletetek?

2012. okt. 14. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
fürdetsd meg elsősorba macskasamponnal, aztán pucold ki a fülét stb...nehezen fogja viselni és nem egy emberes munka :D
2012. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nem büdös,a kölyok cica púderszagú nekem,milyen a szaga?

a pisije büdös persze

2012. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

na várjál. attól függ, mekkora. ha nincs 6 hetes, meg ne fürdesd! menj be egy kisállatboltba, és kérdezd meg, va-e rá valami. amúgy egy macska soha de soha nem büdös, hacsak nem hempergett bele valamibe. vagy ha nagyon kiskorában anyátlan lett és nem volt aki fürdesse. kb 6 hetes korukig nem képesek magukat mosdatni.

egyébként vidd el állatorvoshoz. az előző gazdából kiindulva se oltva, se féregtelnítve nincsen az a szerencsétlen.

2012. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

nálunk egy szegény idegen cicu 5 napig volt fenn egy nagy fán (ételt nyújtottunk fel neki),

mire le tudtuk szedni.

nagyon büdös volt, gondolom, oda pisilt, ahol feküdt.

2012. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De be van oltva meg féregtelenítve is. Van oltási könyve amiben vezetve van, rendes volt a gazdája. 8 hetes, lány. Hát hogy milyen a szaga, azt nehéz elmondani. Lehet nekem azért szokatlan mert nem volt még semmilyen állatom. Olyan állat szaga van, meg kicsit olyan kakis szag:D Azt nem tudom, hogy az anyjánál nevelkedett-e, de majd megkérdezem az előző gazdit.
2012. okt. 14. 12:13
 6/23 anonim ***** válasza:
nincs hasmenése?
2012. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
akkor nyugodtan fürdesd meg. a csapba engedj langyos vizet. semmiképpen se forrót. tegyél bele cicasampont (lehet kapni sok helyen) és tedd bele lassan. de vigyázz arra, hogy a csap szélén ne legyenek cuccok, mert kapaszkodni fog. arra is figyelj, hogy ne érjen neki túl sokáig a víz, mert akkor kétségbe esik. inkább finoman a kezeddel emelgesd rá a vizet. az enyém így elviselni. szépen dörzsölgesd át. aztán egy száraz törcsibe bugyoláld be, miután leöblítetted. ha nincs fűtés nálatok, akkor hajrszárítózd is meg miután lecsöpögött a törcsibe. de azt is alacsony fokozaton, különben halálra fog rémülni, és figylej rá, hogy ne legyen tűzforró. a fülébe ne menjen víz! arra ügyelj. azt fülpiszkálóval és körömvirágkenőccsel(az a legjobb, de jó az olaj is) szépen pucold ki, de ne dugd mélyre, csak kívülre.
2012. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Holnap veszek sampont és megpróbálkozunk vele:D Hasmenése egyébként nincs, bár kicsit hígat kakil. Ez lehet hogy a tejtől van? Ne adjak neki?
2012. okt. 14. 12:27
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
ne-ne! tejet nem adunk a macskának! nem tudja megemészteni. macskakaját adj neki. vagy whiskas macskatejet. az nem tehéntej.
2012. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Húúú....rendben. Köszönöm, ezt nem tudtam hogy nem szabad:P

Kajának Purina One száraztápot kap.

2012. okt. 14. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!